Дніпро

Сторінка 81: Приватні лікарі в Дніпрі

Дивитись клініки в Дніпрі
Сьогодні, 5 Липня
Лікар Педіатр, Інфекціоніст, Фтизіатр Василенко Дмитро Васильович на Doc.ua
Дмитро Васильович – веде дитячий прийом. Лікар спеціалізується на інфектології, фтизіатрії та педіатрії. Здійснює плановий огляд, складання графіка вакцинацій та інше. Лікує порушення травної системи, глистяні інвазії, запальні та інфекційні захворювання дихального тракту.
Медичний центр «Ала атлантіс»
Повторный прием – 280 грн.
м. Дніпро, пр-т Гагаріна, 165на карті
Соборний
Виклик додому
Лікар Реабілітолог, Масажист, Мануальный терапевт Жмурко Олег Володимирович на Doc.ua
Мануальний терапевт, масажист та реабілітолог з десятирічним стажем, який спеціалізується на усунення порушень роботи суглобів, лікуванні викривлень хребта, лікувально-оздоровчому і спортивному масажі. Автор авторської методики масажу, розробленої на основі технік іспанського, тайського, спортивного і точкового масажів з елементами щадить мануальної терапії і рефлексотерапії.
Приватний кабінет масажу і реабілітації Жмурко Олега Володимировича
Стоимость процедур - от 150 гривен
ул. Калиновая, 86, кв. 63на карті
Лікар Сурдолог Григорчук Ірина Вікторівна на Doc.ua
Лікар-сурдолог першої категорії, який займається виявленням та лікуванням проблем і порушень слуху у пацієнтів. Використовує в своїй практиці такі поширені методи досліджень гостроти слуху та захворювань вуха, як тімпанометрія і аудіометрія. До лікаря можуть звертатися ті, хто має симптоми зниження слуху, труднощі при визначенні напрямку і джерела звуку
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Лікар Алерголог Недогібченко Наталія Олександрівна на Doc.ua
Займається лікуванням таких захворювань: атопічний дерматит, кропив'янка, набряк Квінке, алергічний риніт, поліноз, непереносимість харчових продуктів, ліків, пилку, бактеріальні інфекції шкіри, підшкірної клітковини, вагінальні дисбактеріози, дисбактеріози кишечника, що не піддаються стандартній медикаментозної терапії
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Гомеопат, Терапевт Кононенко Ольга Генрихівна на Doc.ua
Ольга Генріхівна - лікар-терапевт, який володіє методом класичної гомеопатії. Спеціалізується на гомеопатичному лікування гострих і хронічних захворювань: хвороб лор-органів, дихальної, травної систем, печінки, сечостатевої сфери, серцево-судинних, неврологічних захворювань, захворювання шкіри, хвороб обміну речовин, ендокринних розладів, гіпоіммунних станів, алергічних захворювань.
Лікар-гомеопат Кононенко О.Г.
вул. Свердлова, 6, каб. 18на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
4.7
Лікар Психолог Боборикіна Ольга Григорівна на Doc.ua
Лікар психолог, займається проблемами адаптації у дітей та дорослих, працює з наркозалежними, людьми з алкогольною та нікотинової залежностями. Допомагає пацієнтам при «вигоранні» на роботі, надає психологічну допомогу бійцям і переселенцям, проводить психологічну корекцію і психодіагностику за системою Віри Грачової, а також психологічне консультування на підприємствах.
Поліклініка Святого Антипи
вул. Вороніжська, 2 ана карті
4.7
Лікар Невролог Кривенко Наталія Андріївна на Doc.ua
Спеціаліст з діагностики та лікування широкого ряду захворювань центральної і периферичної нервової системи, а також залишкових наслідків перенесених інсультів та черепно-мозкових травм.
Health Partner (Хелс Партнер), медичний центр
проспект Дмитра Яворницького, 107ана карті
Центральний
Лікар Психолог, Психотерапевт Ратушний Дмитро Олексійович на Doc.ua
Лікар проводить психотерапію та консультування з дорослими, дітьми (від 3-х років) і сімейними парами. Групова психотерапія з підлітками (від 10-ти - до 18 років). Формат короткостроковий, проблемно-орієнтованої і тривалої психоаналітичної психотерапії. У повному обсязі діагностує особистість і пізнавальні (когнітивні) процеси - оцінка навичок, особистісні профілі, профорієнтація і т.д.
ПНД, ДЗ «СБЛ№1»
медикаментозное лечение не назначает
вул. Титова, 29 (Дитяча поліклініка СБЛ№1)на карті
Чечелівський
Лікар Трихолог Сивко Дана Андріївна на Doc.ua
Трихолог, проводить усунення таких проблем, як лупа, сухість волосся, випадіння волосся.
Кристал
вул. Троїцька, 37на карті
Шевченківський
Лікар Стоматолог Федоренко Костянтин Юрійович на Doc.ua
Хірург-імплантолог, стоматолог 1-ї категорії, сфера професійної діяльності включає видалення зубів, включаючи ретунування зубів мудрості, протезування з використанням металокерамічних коронок, повний цикл установки імплантатів.
Стомасервіс, вул. Героїв Сталінграду 39
Консультация с осмотром (использование стерильных наборов) и назначением плана лечения. Просто консультация - 0 грн.
пр-т. Богдана Хмельницького, 39на карті
Амур-Нижньодніпровський