НЕЙРОМЕД на Хмельницькому шосе

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Центр «Нейромед» надає найвищі стандарти проведення магнітно-резонансної та спірально-комп'ютерної томографії, ультразвукових досліджень та електронейроміографії. Крім якісної діагностики тут кожного порадує рівень обслуговування та уважне ставлення персоналу. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

Хмельницьке шосе, 92. На карті

Центральний

У Центрі сучасної діагностики «Нейромед» працює команда висококваліфікованого медичного персоналу, який проводить діагностичні обстеження, застосовуючи для цього новітні технології.

Пацієнти, які прийдуть до діагностичного центру «Нейромед», зможуть належним чином оцінити:

1. Досвід. Вже понад десять років компанія «Нейромед» надає діагностичні послуги, а саме: МРТ, СКТ, УЗД, ЕНМГ діагностику.
  2. Зручне розташування. Центр «Нейромед» має кілька відділень, що знаходяться у різних частинах м. Вінниця, де є вся інфраструктура (хороша транспортна розв'язка, аптеки, поліклініка та інше).
  3. Швидкість надання результатів діагностики. У Центрі відразу після проведення необхідної процедури ви можете отримати CD диск і плівку з остаточними результатами, після чого кожен має можливість проконсультуватися з кваліфікованим неврологом або радіологом.
  4. Якість. Усі дослідження в Центрі «Нейромед» проводяться лише на новітньому обладнанні експертного класу
  5. Висока кваліфікація персоналу. Великий досвід опису МРТ, СКТ знімків спеціалістів-радіологів. Лікарі Центру регулярно приймають участь у різних конференціях та з'їздах. Такий підхід дозволяє обмінюватися досвідом, накопиченими знаннями та інформацією з радіологами з інших областей України та надалі сприяє якісній інтерпретації навіть найскладніших досліджень.

Клініка комфортна, всі дуже привітні, персонал кваліфікований, я задоволена. Дякую.

Вікторія, 30.04.2024

Загалом залишився задоволеним, єдине, розраховував, що отримаю висновки одразу, але виявилось, що потрібно чекати добу.

Ігор, 29.04.2024

Не вперше уже користуюся послугами цієї клініки, все як завжди пройшло добре. Мене все повністю влаштовує у цій клініці.

Тетяна, 19.04.2024

Клініка хороша, зручна, комфортна. Трошки тяжко знайти дану клініку, незручна геолокація клініки. Але загалом все у цій клініці було  чудово.

Тетяна, 27.03.2024

Прекрасний персонал, чудова клініка, візитом в клініку задоволена

Діана, 05.03.2024