НЕЙРОМЕД, Центр сучасної діагностики

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

У центрі «Нейромед» найвищі стандарти проведення магнітно-резонансної томографії, ультразвукових досліджень та електронейроміографії. Крім якісної діагностики тут кожного порадує рівень обслуговування та ввічливе ставлення персоналу до кожного пацієнта. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: вихідний

вул. Пирогова, 109. На карті

Центральний

У діагностичному центрі «Нейромед» працює команда висококваліфікованого медичного персоналу, який проводить діагностичні обстеження, застосовуючи для цього новітні технології.

Переваги ДЦ «Нейромед»

Пацієнти, які прийдуть до діагностичного центру, зможуть належним чином оцінити:

1. Зручне розташування. «Нейромед» знаходиться на території обласної лікарні ім. ак. Ющенко, відповідно, вся інфраструктура (аптеки, поліклініка) знаходяться у Вас під рукою.

1. Швидкість надання результатів діагностики. У центрі відразу після проведення необхідного обстеження ви можете отримати CD диск та плівку з остаточними результатами, після чого кожен має можливість проконсультуватися з кваліфікованим невропатологом або рентгенологом.

1. Якість. Усі дослідження в центрі проводяться тільки на новітньому обладнанні високого класу:

• УЗД проводиться на апараті Тoshiba Aplio 500;
  • ЕНМГ (електронейроміографія) проводиться на апараті Нейро-МВП-Мікро;
  • МРТ-апарати двох типів:
    • відкритого - Hitachi AIRIS II (значно спрощує проходження даної процедури людям, які страждають на клаустрофобію і дозволяє близьким людям пацієнта перебувати поряд і морально підтримувати його);
    • закритого - Philips Achieva 1.5T (дозволяє обстежувати практично всі анатомічні ділянки тіла людини).

Висока кваліфікація персоналу. Великий досвід опису МРТ знімків у спеціалістів-рентгенологів. Лікарі центру регулярно беруть участь у різних конференціях та з'їздах. Такий підхід дозволяє обмінюватися досвідом накопиченими знаннями та інформацією з рентгенологами з інших областей України та надалі сприяє якісній інтерпретації навіть найскладніших досліджень.

Ввічливий персонал, я задоволений, провели декілька діагностик, все вчасно та якісно, дякую.

Вячеслав, 22.03.2024

Дуже задоволена, персонал ввічливий, чемний і турботливий, вартість послуг найнижча серед тих, які мені відомі, буду звертатися тільки в цю кдініку. Єдине прохання поставити вказівник до клініки від зупинки транспорту, важко знайти саму клініку.

Ірина, 20.03.2024

Все сподобалося у клініці. Пройшло все добре.

Володимир, 28.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною - лікар діагност надав відповіді на усі питання, що у мене виникли.

Наталыя, 15.02.2024

Дуже сподобалося, всі привітні, дівчата адміністратори теж привітні, все розказали й підказали. Лікар УЗД спеціаліст дуже приємна, я ставила багато питань, лікар на всі питання відповідала, намагалася заспокоїти, бо я була трохи знервована. Лікар дала хороші рекомендації. Я отримала всі відповіді на свої питання

Надія, 27.01.2024