НЕЙРОМЕД, Центр сучасної діагностики

Діагностичний центр
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

У центрі «Нейромед» найвищі стандарти проведення магнітно-резонансної томографії, ультразвукових досліджень та електронейроміографії. Крім якісної діагностики тут кожного порадує рівень обслуговування та ввічливе ставлення персоналу до кожного пацієнта. ще

вул. Пирогова, 109. На карті

Центральний

Рейтинг діагностичного центру розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Дякую, мені все зрозуміло

У діагностичному центрі «Нейромед» працює команда висококваліфікованого медичного персоналу, який проводить діагностичні обстеження, застосовуючи для цього новітні технології.

Переваги ДЦ «Нейромед»

Пацієнти, які прийдуть до діагностичного центру, зможуть належним чином оцінити:

1. Зручне розташування. «Нейромед» знаходиться на території обласної лікарні ім. ак. Ющенко, відповідно, вся інфраструктура (аптеки, поліклініка) знаходяться у Вас під рукою.

1. Швидкість надання результатів діагностики. У центрі відразу після проведення необхідного обстеження ви можете отримати CD диск та плівку з остаточними результатами, після чого кожен має можливість проконсультуватися з кваліфікованим невропатологом або рентгенологом.

1. Якість. Усі дослідження в центрі проводяться тільки на новітньому обладнанні високого класу:

• УЗД проводиться на апараті Тoshiba Aplio 500;
  • ЕНМГ (електронейроміографія) проводиться на апараті Нейро-МВП-Мікро;
  • МРТ-апарати двох типів:
    • відкритого - Hitachi AIRIS II (значно спрощує проходження даної процедури людям, які страждають на клаустрофобію і дозволяє близьким людям пацієнта перебувати поряд і морально підтримувати його);
    • закритого - Philips Achieva 1.5T (дозволяє обстежувати практично всі анатомічні ділянки тіла людини).

Висока кваліфікація персоналу. Великий досвід опису МРТ знімків у спеціалістів-рентгенологів. Лікарі центру регулярно беруть участь у різних конференціях та з'їздах. Такий підхід дозволяє обмінюватися досвідом накопиченими знаннями та інформацією з рентгенологами з інших областей України та надалі сприяє якісній інтерпретації навіть найскладніших досліджень.

Візитом до клініки залишилась задоволеною - лікар діагност надав відповіді на усі питання, що у мене виникли.

Наталыя, 15.02.2024

Дуже сподобалося, всі привітні, дівчата адміністратори теж привітні, все розказали й підказали. Лікар УЗД спеціаліст дуже приємна, я ставила багато питань, лікар на всі питання відповідала, намагалася заспокоїти, бо я була трохи знервована. Лікар дала хороші рекомендації. Я отримала всі відповіді на свої питання

Надія, 27.01.2024

Дуже вдячна сервісу, клініка чудова, ввічливий персонал!

Наталія, 15.12.2023

Дуже мені сподобався лікар Дмитро Сергійович, який робив мені діагностику і дуже мені сподобався нейрохірург Олександр Сергійович. Лікарі дуже людські, все гарно пояснюють. Я сама лікар і у мене складна травма, з проблемою зверталась скрізь і де я тільки не була, цих лікарів мені Бог послав, я дуже задоволена

Тетяна, 25.10.2023

Візитом залишилась повністю задоволена. Планую ще один візит. Рекомендую.

Василь, 05.07.2023
Дивитися всі відгуки