НЕЙРОМЕД на Хмельницькому шосе

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Центр «Нейромед» надає найвищі стандарти проведення магнітно-резонансної та спірально-комп'ютерної томографії, ультразвукових досліджень та електронейроміографії. Крім якісної діагностики тут кожного порадує рівень обслуговування та уважне ставлення персоналу. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

Хмельницьке шосе, 92. На карті

Центральний

У Центрі сучасної діагностики «Нейромед» працює команда висококваліфікованого медичного персоналу, який проводить діагностичні обстеження, застосовуючи для цього новітні технології.

Пацієнти, які прийдуть до діагностичного центру «Нейромед», зможуть належним чином оцінити:

1. Досвід. Вже понад десять років компанія «Нейромед» надає діагностичні послуги, а саме: МРТ, СКТ, УЗД, ЕНМГ діагностику.
  2. Зручне розташування. Центр «Нейромед» має кілька відділень, що знаходяться у різних частинах м. Вінниця, де є вся інфраструктура (хороша транспортна розв'язка, аптеки, поліклініка та інше).
  3. Швидкість надання результатів діагностики. У Центрі відразу після проведення необхідної процедури ви можете отримати CD диск і плівку з остаточними результатами, після чого кожен має можливість проконсультуватися з кваліфікованим неврологом або радіологом.
  4. Якість. Усі дослідження в Центрі «Нейромед» проводяться лише на новітньому обладнанні експертного класу
  5. Висока кваліфікація персоналу. Великий досвід опису МРТ, СКТ знімків спеціалістів-радіологів. Лікарі Центру регулярно приймають участь у різних конференціях та з'їздах. Такий підхід дозволяє обмінюватися досвідом, накопиченими знаннями та інформацією з радіологами з інших областей України та надалі сприяє якісній інтерпретації навіть найскладніших досліджень.

Не вперше уже користуюся послугами цієї клініки, все як завжди пройшло добре. Мене все повністю влаштовує у цій клініці.

Тетяна, 19.04.2024

Клініка хороша, зручна, комфортна. Трошки тяжко знайти дану клініку, незручна геолокація клініки. Але загалом все у цій клініці було  чудово.

Тетяна, 27.03.2024

Прекрасний персонал, чудова клініка, візитом в клініку задоволена

Діана, 05.03.2024

Комфортом та сервісом в клініці задоволена, дякую!

Ірина, 07.12.2023