MED OK медичний центр на вул. Зодчих

Медичний центр MED OK надає медичні послуги як для дітей, так і для дорослих. Весь процес діагностики базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколами. Всі маніпуляції проводяться за допомогою якісного та сучасного обладнання. ще

• Вс: 9:00-15:00

• Фолікулометрія

Обладнання клініки:

• УЗД апарат GE Versana Balance 2020 року
  • Siemens (Acuson) s2000
  • CHISON EBit 60 2018 року (портативний для виїздів на будинок)
  • Аналізатор гипербилирубинемии фотометричний АГФ-02, «Білітест» 2019 року

Дуже сподобалося у клініці. Все було добре.

Аліна, 26.02.2024

Комфортно було у клініці. Клініка дуже  сподобалася, хороше відношення було зі сторони персоналу. Нарікань ніяких немає, все дуже добре пройшло.

Наталія, 22.02.2024

Все добре пройшло, все чудово було у клініці. Все в порядку, задоволений роботою персоналу, виконали все якісно. Дуже дякую.

Михайло, 14.02.2024

Чудова клініка, дуже привітний персонал, завжди підкажуть, допоможуть, ніяких зауважень немає. В клініці у лікаря УЗД спеціаліста була перший раз, лікар дуже сподобалась

Анна, 12.12.2023

Нас зустріли дуже гарно, розв'язали наші всі питання. Зробили знижку для пенсіонерів. Все було дуже ідеально, добре. Дуже дякую.

Анатолій, 11.12.2023