Нейромед, Центр МРТ діагностики та неврології

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Новий медичний центр «Нейромед» відкрив свої двері у 2023 році. У даному центрі наші пацієнти можуть пройти МРТ діагностику, УЗД діагностику,ЕНМГ діагностику, отримати консультацію невролога, дитячого невролога, кардіолога, ревматолога, здати повний спектр аналізів та отримати лікування на базі денного стаціонару. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Київська, 16а. На карті

Замостянський

Центр МРТ діагностики та неврології «Нейромед», що на Київській 16А об’єднав навколо себе високваліфікованих спеціалістів, що мають багаторічний досвід в діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань.

У Центрі «Нейромед» встановлено абсолютно новий, 2023 року випуску МРТ апарат Philips Ambition, потужністю 1,5 Tесла. На даному апараті можна зробити обстеження МРТ голови та судин, МРТ шиї, МРТ внутрішніх органів, МРТ суглобів, МРТ хребта.

УЗД діагностика проводиться на обладнанні останнього покоління, що дозволяє чітко візуалізувати найменші зміни в організмі людини. Серед обстежень, які проводяться в Центрі: УЗД судин шиї та голови, УЗД внутрішніх органів, УЗД серця, УЗД м’яких тканин, УЗД суглобів тощо.

Професійна команда лікарів неврологів надає фахову консультацію, як дорослим пацієнтам, так і дітям.

У Центрі «Нейромед» можна пройти повний кардіологічний чек-ап організму, до якого входить УЗД серця, ехокардіографія та консультація лікаря-кардіолога з призначенням лікування.

Окрім цього у Центрі «Нейромед» можна здати повний спектр аналізів та отримати лікування на базі денного стаціонару, який оснащено всім необхідним, задля комфортного перебування пацієнтів.

Все було супер, все чудово. В клініці дуже хороший і приємний лікар УЗД спеціаліст

Сергій, 11.04.2024

Лікар УЗД спеціаліст нам допомогла, все розказала. Хороша клініка, зауважень до персоналу не було

Володимир, 05.04.2024

Хороша клініка, дуже хороший сервіс у клініці. Все пройшло швидко та якісно. Все дуже добре було. Сподобалася клініка.

Тетяна, 28.02.2024

В клініці діагностику провели добре, але довелося чекати на прийом. Щоб потрапити в клініку, довелося відпрошуватися на роботі, тому затримка прийому трошки не сподобалася, а так все було добре

Юрий, 24.02.2024

Все було дуже швидко, вчасно, все було компетентно. В клініці гарно прийняли, гарно обслужили, діагностували, все було чудово. Зауважень до персоналу не було, всі дуже чемні і ввічливі

Артем, 19.02.2024