Відгуки про діагностичний центр Нейромед, Центр МРТ діагностики та неврології

вул. Київська, 16а. На карті

Замостянський

Даніл, 16.04.2024

Тетяна, 16.04.2024

Все було супер, все чудово. В клініці дуже хороший і приємний лікар УЗД спеціаліст

Сергій, 11.04.2024

Лікар УЗД спеціаліст нам допомогла, все розказала. Хороша клініка, зауважень до персоналу не було

Володимир, 05.04.2024

Хороша клініка, дуже хороший сервіс у клініці. Все пройшло швидко та якісно. Все дуже добре було. Сподобалася клініка.

Тетяна, 28.02.2024

В клініці діагностику провели добре, але довелося чекати на прийом. Щоб потрапити в клініку, довелося відпрошуватися на роботі, тому затримка прийому трошки не сподобалася, а так все було добре

Юрий, 24.02.2024

Все було дуже швидко, вчасно, все було компетентно. В клініці гарно прийняли, гарно обслужили, діагностували, все було чудово. Зауважень до персоналу не було, всі дуже чемні і ввічливі

Артем, 19.02.2024

Класно все було. Дуже сподобалося. Лікар сподобалася, вона попереджала заздалегідь про кожний свій дотик, що буде робити й це було для мене дуже безпечно. Я також попросила її ще дещо подивитися, хоч це і не входило в її роботу, але  вона швидко все подивилася і все пояснила, тому велика їй за це дякую - це дуже сподобалося. Весь персонал привітний у клініці й також було приємно та естетично знаходитись у клініці.

Єлизавета, 06.02.2024

Все чудово пройшло.

Михайло, 31.01.2024

Гарна клініка, уважний персонал, все мені пояснили, дякую!

Вікторія, 24.01.2024

Сподобалась клініка. Все добре пройшло.

Ілля, 23.01.2024

Сподобалось відношення, під час діагностики усе розказали, пояснили. В клініці чисто, гарно. Обслужили швидко, якісно та професійно. Все пройшло добре, залишилась задоволеною.

Емма, 20.01.2024

Мені сподобалось, що знайшли гарного лікаря УЗД, залишився задоволеним.

Вадим, 17.01.2024

Все влаштувало, жодних нарікань.

Інна, 04.01.2024

Юлия, 21.12.2023

Все було чітко, зрозуміло, сподобалось

Діана, 18.12.2023

Дуже гарний сервіс. Все сподобалось.

Наталія, 16.12.2023

Нам дуже задоволені, дуже гарний УЗД спеціаліст, будемо і надалі в клініку звертатися

Дар'я, 12.12.2023

Візит до клініки пройшов добре, задоволена.

Ольга, 07.12.2023

Виталий, 06.11.2023