Універсум Клінік на Шевченка

• Оплата карткою,

Універсум Клінік — багатопрофільний приватний медичний центр для всієї родини, який надає медичні послуги відповідно до міжнародних протоколів. З 2012 року ми будуємо якісний, індивідуальний медичний сервіс. Всі методи діагностики та лікування Універсум Клінік суворо відповідають загальновизнаним принципам доказової медицини. ще

• Сб-Нд: 9:00-18:00

вул. Шевченка,7. На карті

Замостянський

З першого дня роботи медичної компанії Універсум Клінік наша команда була націлена на побудову якісного медичного сервісу. Для нас не існує другорядних аспектів, тому що якісний результат завжди залежить від дрібниць.

За роки своєї діяльності ми надбали унікальний досвід організації медичного сервісу для українців та іноземних громадян.

Наші переваги:

• Психологічний комфорт

Ви отримаєте стільки часу та уваги, скільки потрібно для вирішення питання та Вашого розуміння подальших кроків. На всі питання Ви отримаєте розгорнуті відповіді. Консультації лікарів, діагностика та лікувальні процедури проводяться у максимально комфортній для пацієнта обставини.

• У вас буде персональний "провідний лікар"

Провідний лікар - це ваш головний лікар, який також буде збирати й аналізувати всю інформацію по аналізах, дослідженнях і результатах консультацій інших фахівців.

• У вас буде вибір

Ми запропонуємо всі варіанти лікування з доступних і разом з Вами прийдемо до оптимального вибору. Вибравши метод, ми не просто розпишемо призначення, реалізацією яких залишимо займатися самостійно, а будемо крок за кроком координувати процеси за допомогою асистентів лікарів, вчасно збираючи інформацію про результати та нагадуючи про наступні кроки.

• Принцип доказової медицини

Всі наші методи лікування строго відповідають загальновизнаним і всім доступним принципам доказової медицини. Це означає, що щодо Вас не будуть застосовані небезпечні або непотрібні методи лікування.

• Персоніфікована медицина

У медицині рідко буває єдино вірний план лікування. Ми враховуємо індивідуальні особливості пацієнта.

• Превентивний підхід до лікування захворювань

Наша мета - продовження активного та ресурсного життя кожного пацієнта. У цьому контексті ми закликаємо наших пацієнтів проходити регулярні профілактичні огляди, щоб не відволікатися на хвороби та їх лікування.

• Конфіденційність
  • Вирішення питань зі страховою компанією безпосередньо

ул. Киевская, 5. На карті

Замостянский