Нейромед, Центр неврології та епілепсії

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Унікальний для України медичний центр, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань, в тому числі і епілепсії. Центр надає профільну медичну допомогу як дорослим, так і дітям. ще

вул. Магістратська, 20. На карті

Центральний

У Центрі неврології та епілептології «Нейромед» працює команда досвідчених лікарів неврологів, що спеціалізуються на лікуванні та діагностиці широкого спектру неврологічних захворювань як дорослих, так і дітей.

Серед послуг, які можна отримати у Центрі неврології та епілептології «Нейромед»:

• Консультація лікаря невролога для дорослого.
  • Консультація лікаря невролога для дитини.
  • Консультація лікаря епілептолога.
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) – діагностика захворювань головного мозку. Доступна денна, тривала та нічна ЕЕГ діагностика.
  • Електронейроміографія (ЕНМГ) – діагностика провідності нервових закінчень. Доступна стимуляційна та голкова ЕНМГ діагностика.
  • Консультація кардіолога, УЗД серця, електрокардіограма.
  • Онлайн консультації спеціалістів.
  • Аналізи.
  • Денний стаціонар.

Нам клініка дуже сподобалася, відношення до пацієнтів у клініці дійсно хороше. Все було зручно, комфортно, оперативно та якісно. Дійсно прекрасна клініка.

Любов, 17.07.2024

Нам все сподобалось. Персонал клініки ввічливий, відповідали на любі запитання, які нас цікавили, давали гарну, чітку відповідь, діагностику провели, зауважень не було, при необхідності будемо в клініку звертатися

Софія, 08.12.2023

Зустріли, провели, зробили ЄЄГ, надали рекомендації. Усе влаштувало.

Тетяна, 21.10.2023