«Спас», медичний центр на Заболотного

Діагностичне відділення центру «Спас» - це сучасна база для точної діагностики, що є першим кроком ефективного лікування захворювань суглобів і хребта. Висококваліфіковані фахівці приділяють пильну увагу діагностичних досліджень, якісне проведення яких можливе завдяки передовим технологіям, представленим в медичному центрі ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Академіка Заболотного, 26-32 (обласна поліклініка). На карті

Пересипський

Медичний центр «Спас» використовує широкий спектр діагностичних досліджень для детального обстеження суглобів та хребта. До них відносяться:

• артрофоноскопія;
  • електронейроміографія;
  • денситометрія;
  • УЗД суглобів;
  • УЗД хребта.

Артрофоноскопія відноситься до авторської методикою в діагностиці, яка доступна пацієнтам тільки в медцентрі «Спас». Її використовують для того, щоб вловити хрускіт або ж тертя суглобів. Для цього методу лікарі використовують спеціальні інструменти і мікрофон.

Ефективним методом для точного визначення ступеня пошкодження ЦНС є - електронейроміографія. Вона допомагає встановити причини больових відчуттів і аналізувати параметри біопотенціальнх нервів або м'язів. За допомогою цих параметрів, лікарі зможуть досліджувати периферичні нерви і скласти найбільш якісну схему лікування пацієнта.

Для того, щоб визначити щільність кісток в клініці застосовують денситометрію. Вона допомагає виявити потенційні ризики переломів і проявити причини виникнення остеопорозу.

Ультразвукова діагностика суглобів використовується у випадках запальних процесів, ревматичних патологіях. Цей метод дослідження точно визначає висоту суглобової щілини і товщину хряща.

В діагностичному центрі «Спас» проводять ультразвукове дослідження хребта, воно є безпечним, так як хребет не піддається опроміненню. Цей метод діагностики ніяк не зашкодить організму людини, тому УЗД можна проводить систематично.

Сподобались увага та професіоналізм лікаря УЗД.

Юлія, 17.01.2024

Дівчата привітні, УЗД зробили вчасно. Залишилась задоволеною.

Захарова, 15.11.2023

Мене все влаштувало, на прийом до лікаря покликали майже вчасно, з затримкою п'ять хвилин, діагностику провели

Лариса, 02.10.2023

Гарно зустріли, комфортно зробили діагностику.

Анна, 27.09.2023

Всё было быстро, чётко, профессионально. Визитом осталась довольна.

Марія, 12.09.2023

проспект Академіка Глушка 11 г.

вул. Мала Арнаутська, 57.