«Спас», медичний центр на Глушко

Фахівці діагностичного відділення центру «Спас» застосовують передове обладнання, яке відповідає світовим стандартам якості. Експерти клініки проводять повний спектр досліджень з виявлення патологій суглобів, хребта, використовуючи при цьому широкий перелік діагностичних методів і унікальних технологій ще

• Сб-Нд: 9:00-14:00

проспект Академіка Глушка 11 г. На карті

Київський

Діагностичні методи центру «Спас»

У медичному центрі представлений повний перелік діагностичних процедур для всебічного дослідження хребта і суглобів:

• Артрофоноскопія - авторська методика, дослідження за допомогою якої доступні тільки в медичному центрі «Спас». Вона дозволяє почути хрускіт, тертя суглобів і інше. В ході дослідження використовується спеціальні інструменти, мікрофон.
  • Електронейроміографія - ефективний метод для точного визначення ступеня ураження ЦНС, встановлення причини болю, аналізу параметрів біопотенціалів нерва, м'яза. Дані параметри важливі для складання максимально точного плану лікування. Діагностичний метод дозволяє досліджувати будь-які доступні периферичні нерви.
  • Денситометрія - УЗД для визначення мінеральної щільності кісток, порушень їх структури, виявлення потенційних ризиків переломів, причин розвитку остеопорозу.

УЗД суглобів

УЗ-дослідження суглобів для діагностики їх травматичного ураження, запалення зв'язок, запалень, характерних для ревматичних патологій, визначення висоти суглобової щілини, товщини хряща і ін.

УЗД хребта

УЗ-дослідження хребта є безпечним діагностичним методом, так як не супроводжується опроміненням. Метод дозволяє проводити обстеження багаторазово, що неможливо при інших діагностичних маніпуляціях.

Все було добре. Я не вперше вже у цій клініці. Все чудово пройшло. Дуже кваліфіковані спеціалісти.

Наталья, 13.01.2024

Понравились и обслуживание и врач, что делала УЗИ, всё прошло на высшем уровне.

Оксана, 09.12.2023

Залишилась задоволеною - прийняли за часом.

Вікторія, 27.09.2023

В клинике работают быстро, без задержек. Хорошие, грамотные УЗИ-специалисты. Мои рекомендации.

Ольга, 15.02.2022

Хорошее обслуживание, вежливый персонал, УЗИ-специалист, проводивший мне диагностику - корректно относится к пациентам. Все хорошо объяснил, и вообще всё прошло быстро без задержек. Визитом я осталась довольна.

Толкунова, 15.02.2022

вул. Мала Арнаутська, 57.

вул. Академіка Заболотного, 26-32 (обласна поліклініка).