«Спас», медичний центр на Глушко

Фахівці діагностичного відділення центру «Спас» застосовують передове обладнання, яке відповідає світовим стандартам якості. Експерти клініки проводять повний спектр досліджень з виявлення патологій суглобів, хребта, використовуючи при цьому широкий перелік діагностичних методів і унікальних технологій ще

проспект Академіка Глушка 11 г. На карті

Київський

Діагностичні методи центру «Спас»

У медичному центрі представлений повний перелік діагностичних процедур для всебічного дослідження хребта і суглобів:

• Артрофоноскопія - авторська методика, дослідження за допомогою якої доступні тільки в медичному центрі «Спас». Вона дозволяє почути хрускіт, тертя суглобів і інше. В ході дослідження використовується спеціальні інструменти, мікрофон.
  • Електронейроміографія - ефективний метод для точного визначення ступеня ураження ЦНС, встановлення причини болю, аналізу параметрів біопотенціалів нерва, м'яза. Дані параметри важливі для складання максимально точного плану лікування. Діагностичний метод дозволяє досліджувати будь-які доступні периферичні нерви.
  • Денситометрія - УЗД для визначення мінеральної щільності кісток, порушень їх структури, виявлення потенційних ризиків переломів, причин розвитку остеопорозу.

УЗД суглобів

УЗ-дослідження суглобів для діагностики їх травматичного ураження, запалення зв'язок, запалень, характерних для ревматичних патологій, визначення висоти суглобової щілини, товщини хряща і ін.

УЗД хребта

УЗ-дослідження хребта є безпечним діагностичним методом, так як не супроводжується опроміненням. Метод дозволяє проводити обстеження багаторазово, що неможливо при інших діагностичних маніпуляціях.

Дуже добре прийняли, діагностику провели якісно, хороші спеціалісти, дуже задоволена роботою клініки

Валентина, 21.05.2024

Персонал клініки ввічливий, клініка чиста і красива. Лікар УЗД все чітко розповіла що і як, все було чітко. Візитом залишився задоволений

Олексій, 04.05.2024

Мені все сподобалося, все швидко, діагностику провели уважно, я задоволена

Марина, 02.05.2024

Все було добре. Я не вперше вже у цій клініці. Все чудово пройшло. Дуже кваліфіковані спеціалісти.

Наталья, 13.01.2024

Понравились и обслуживание и врач, что делала УЗИ, всё прошло на высшем уровне.

Оксана, 09.12.2023

вул. Мала Арнаутська, 57.

вул. Академіка Заболотного, 26-32 (обласна поліклініка).