Відгуки про діагностичний центр «Neuro-CardioLab»

• Нд: вихідний

вул. Черняховського, 24 а. На карті

Приморський

Сподобалось у клініці. Дуже добре відношення до пацієнтів.

Катерина, 05.01.2024

Комфортна клініка, сервісом задоволені, дякую.

Євген, 27.12.2023

Все добре відбулось. Зробили все добре. Мені все сподобалось. Дякую.

Павлов, 09.12.2023

Дуже добре, швидко, спокійно, без зауважень

Анна, 08.12.2023

Все сподобалось у клініці.Прийняли вчасно на прийом. Привітний персонал.

Алла, 09.11.2023

Записувалась на діагностику, вартість послуги озвучили. Після прийому мені озвучили іншу більшу вартість процедури. Клініка надала додаткову послугу і не попередила що це додаткові гроші. Так не можна робити, потрібно попереджати, добре що в мене були додаткові гроші при собі, але якби я знала що так буде, я б відмовилась, я розраховую свої гроші сама. Більше в клініку не піду

Валентина, 16.10.2023

Залишилась у шоці – записалася на електронейроміографію ніг, лікар, який проводив цю діагностику, щось там виявив, повів мене до іншого кабінету, сказав там у чому у мене проблема і пішов, я гадала розкажуть що до чого і запропонують запис, але натомість запропонували лягти на живіт, думала, що там щось на ногах подивляться, але натомість цього почали проводити процедуру. Я запитала, скільки це коштує, мені сказали суму, в розрахунку, що це за обидві ноги, заспокоїлася, але як виявилося рано, після закінчення всього, при розрахунку виявилося, що та сума була тільки за одну ногу, але й це ще не все - при складанні сум наші цифри не збігалися, бо виявляється лікарю, при проведенні діагностики ще щось не сподобалося і він провів додаткову діагностику не повідомивши мене! У результаті сума зросла у 2 рази! Добре, що в мене була така сума. Я вважаю, що всі додаткові платні послуги, крім тих, на які записується людина, повинні бути додатково обговорені та узгоджені.

Тетяна, 12.09.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним

Олександр, 20.07.2023

Дуже гарне обслуговування, порекомендувала своїм знайомим та родичам, щоб звертались саме в цю клініку. Мені все сподобалось

Любов, 10.07.2023

Ужасно. Цена оказалась неактуальной. Записывался на приём по одной цене, а оказалось другая. После УЗИ дали заключение, в котором не указаны мин. и макс. показатели и отдали его без единой фотографии. На диагностике кардиограмме медработник, который ставил датчики, не знал, что места их крепления должны быть смочены для контакта с телом. Поставил 2 звезды из-за доктора, которая проводила УЗИ сердца Рашевская Е. (Отзыв от пользователя 2)

Берлизов Александр, 09.06.2022

В клинике было очень холодно, я замерзла!

Наталья, 31.01.2022

В клинике хороший, приветливый персонал, чисто, просторно. Очень удобно, что записаться можно на позднее время, и не нужно для посещения клиники отпрашиваться с работы.

Марк, 18.10.2021

Нам все понравилось, спасибо большое. Прекрасный специалист. Остались очень довольны. Обследовали и посоветовали.

Анастасия, 27.09.2021

Когда мы пришли, был только помощник, доктор в это время кушал. Помощник смотрел, когда проходили процедура. Потом пришел врач, очень быстро посмотрел. И без уведомления, типа проконсультировал. Я еще должна была заплатить свыше за консультацию. Было неожиданно.

Аноним, 06.08.2021

Остались очень не довольны ,так как дополнительно прямо на приеме проводят услугу и не согласовывают по цене и делают потому что решили что так будет лучше ,на кассе узнаешь что еще + 600 гривен , Записываешься на прием на время,и ждешь потом 40 минут после ,зачем тогда запись ? Не рекомендую данное место ,медсестра завела в кабинет ,доктора ждали еще 10 минут .. Все не согласовано ,на ресепшене обсуждают какие то не рабочие моменты сотрудники ,не приятно ожидать в холле и слушать чьи-то разговоры и громкий смех ..

Анохина Любовь , 09.01.2024

вул. Академіка Воробйова, 5 Г.