Отзывы о диагностическом центре «Neuro-CardioLab»

ул. Черняховского, 24 а. На карте

Приморский

Все добре відбулось. Зробили все добре. Мені все сподобалось. Дякую.

Павлов, 09.12.2023

Дуже добре, швидко, спокійно, без зауважень

Анна, 08.12.2023

Все сподобалось у клініці.Прийняли вчасно на прийом. Привітний персонал.

Алла, 09.11.2023

Записувалась на діагностику, вартість послуги озвучили. Після прийому мені озвучили іншу більшу вартість процедури. Клініка надала додаткову послугу і не попередила що це додаткові гроші. Так не можна робити, потрібно попереджати, добре що в мене були додаткові гроші при собі, але якби я знала що так буде, я б відмовилась, я розраховую свої гроші сама. Більше в клініку не піду

Валентина, 16.10.2023

Залишилась у шоці – записалася на електронейроміографію ніг, лікар, який проводив цю діагностику, щось там виявив, повів мене до іншого кабінету, сказав там у чому у мене проблема і пішов, я гадала розкажуть що до чого і запропонують запис, але натомість запропонували лягти на живіт, думала, що там щось на ногах подивляться, але натомість цього почали проводити процедуру. Я запитала, скільки це коштує, мені сказали суму, в розрахунку, що це за обидві ноги, заспокоїлася, але як виявилося рано, після закінчення всього, при розрахунку виявилося, що та сума була тільки за одну ногу, але й це ще не все - при складанні сум наші цифри не збігалися, бо виявляється лікарю, при проведенні діагностики ще щось не сподобалося і він провів додаткову діагностику не повідомивши мене! У результаті сума зросла у 2 рази! Добре, що в мене була така сума. Я вважаю, що всі додаткові платні послуги, крім тих, на які записується людина, повинні бути додатково обговорені та узгоджені.

Тетяна, 12.09.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним

Олександр, 20.07.2023

Дуже гарне обслуговування, порекомендувала своїм знайомим та родичам, щоб звертались саме в цю клініку. Мені все сподобалось

Любов, 10.07.2023

Ужасно. Цена оказалась неактуальной. Записывался на приём по одной цене, а оказалось другая. После УЗИ дали заключение, в котором не указаны мин. и макс. показатели и отдали его без единой фотографии. На диагностике кардиограмме медработник, который ставил датчики, не знал, что места их крепления должны быть смочены для контакта с телом. Поставил 2 звезды из-за доктора, которая проводила УЗИ сердца Рашевская Е. (Отзыв от пользователя 2)

Берлизов Александр, 09.06.2022

В клинике было очень холодно, я замерзла!

Наталья, 31.01.2022

В клинике хороший, приветливый персонал, чисто, просторно. Очень удобно, что записаться можно на позднее время, и не нужно для посещения клиники отпрашиваться с работы.

Марк, 18.10.2021

Нам все понравилось, спасибо большое. Прекрасный специалист. Остались очень довольны. Обследовали и посоветовали.

Анастасия, 27.09.2021

Когда мы пришли, был только помощник, доктор в это время кушал. Помощник смотрел, когда проходили процедура. Потом пришел врач, очень быстро посмотрел. И без уведомления, типа проконсультировал. Я еще должна была заплатить свыше за консультацию. Было неожиданно.

Аноним, 06.08.2021

Остались очень не довольны ,так как дополнительно прямо на приеме проводят услугу и не согласовывают по цене и делают потому что решили что так будет лучше ,на кассе узнаешь что еще + 600 гривен , Записываешься на прием на время,и ждешь потом 40 минут после ,зачем тогда запись ? Не рекомендую данное место ,медсестра завела в кабинет ,доктора ждали еще 10 минут .. Все не согласовано ,на ресепшене обсуждают какие то не рабочие моменты сотрудники ,не приятно ожидать в холле и слушать чьи-то разговоры и громкий смех ..

Анохина Любовь , 09.01.2024

ул. Академика Воробьева, 5г.