«Neuro-CardioLab»

Медичний центр спеціалізується на нейрофізіологічній діагностиці використовуючи найсучасніші методи діагностики захворювань нервової системи. У центрі проводиться вивчення судин людського організму методом дуплексного сканування на апаратурі преміум експертного класу. В центрі проводять діагностику захворювань серця і ультразвукову діагностику. ще

Фонтанська дорога, 58. На карті

Приморський

Neuro-CardioLab — це інноваційний та комплексний підхід до лікування!

Основне завдання центру: швидко і якісно надати необхідні послуги, без черг, довгих зборів аналізів і інших складнощів.

Переваги медичного центру

• Якісний сервіс
  • Високоекспертне обладнання
  • Економія часу, так як всі обстеження можна пройти в одному кабінеті
  • Сучасні методики лікування
  • Лікарі вищої категорії з досвідом роботи більше 10 років

В основу роботи центру Neuro-CardioLab закладені найсучасніші, прогресивні і передові технології в діагностиці та лікуванні захворювань. Лікарі клініки не тільки з досить великим досвідом, а фахівці, які продовжують навчатися провідним, інноваційним методикам, щоб пацієнти отримували найякісніше лікування.

Дуже все комфортно було у цій клініці. Персонал чудовий та привітний. Швидкість опрацювання наших запитів було на досить високому рівні. Роботу лікарів та медперсоналу сміло можна оцінити на відмінно.

Олександр, 26.09.2024

Мені сподобалася дана клініка. Все було зручно, комфортно та добре.

Мирослава, 18.09.2024

Дуже все сподобалося в цій клініці. Все було прекрасно.

Олег, 21.08.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було добре.

Валерія, 05.08.2024

В клініці ввічливий персонал, все швидко, чітко, доступно. Візитом в клініку задоволений

Максим, 25.07.2024

вул. Академіка Воробйова, 5 Г.