Відгуки про діагностичний центр «Neuro-CardioLab» на Воробйова

вул. Академіка Воробйова, 5 Г. На карті

Пересипський

Сподобалось гарне обслуговування.

Екатерина, 01.05.2024

Робила в клініці УЗД, лікар Калякін незрівнянний фахівець! Я дуже задоволена його роботою.

Оксана, 01.05.2024

Дуже хороший, ввічливий персонал у цій клініці. Сама клініка чиста, сучасна, акуратна. Спеціалісти хороші, все доступно пояснили. Загалом ця клініка дуже мені сподобалася.

Ігор, 22.04.2024

Сподобалось все - від того як зустріли, провели діагностику, до того як проводили. Гарна клініка з гарним персоналом.

Олена, 19.04.2024

Тетяна, 16.04.2024

В клинике было все хорошо, УЗИ специалист молодой специалист, диагностику провели без замечаний, надеюсь заключение диагностики правильное. Замечаний к персоналу клиники не было

Ольга, 05.04.2024

Дуже сподобалася клініка.У клініці дуже гарні, кваліфіковані лікарі. У самій клініці все красиво, чисто, затишно. Загалом все відбулося дуже добре, вчасно та якісно.

Артем, 03.04.2024

Кристина, 29.03.2024

Все пройшло на високому рівні, мене раніше прийняли, ніж був записаний, все швидко, якісно, дякую.

Роман, 29.03.2024

УЗД зробили добре, дякую.

Лілія, 26.03.2024

Олександр, 22.03.2024

вул. Черняховського, 24 а.