Клініка Юрія Тітовця (Медичний центр «Простір»)

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Клініка Юрія Тітовця Медичний центр «ПРОСТІР» проводить успішну медичну практику з 1992 року. Її акредитовано як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я, клініка повністю відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг відповідно до сертифікації ISO 9001:2001. Тут проводиться робота за такими напрямками, як: естетична та антивікова косметологія, лабораторна та ультразвукова діагностика, підліткова гінекологія, репродуктологія, урологія, ендокринологія, мамологія. Безумовними перевагами є: індивідуальний підхід, затишна атмосфера, привітний персонал та високий рівень професіоналізму лікарів ще

• Нд: вихідний

пр-т Свободи, 33. На карті

Галицький

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Львова:

Клініка Юрія Тітовця – переможець конкурсу «Обличчя міста Львова» у номінації «Європейський рівень послуг», отримала відзнаку від мера міста «Золотий Лев». За результатами Всеукраїнського конкурсу якості продукції та послуг у 2008 році клініка визнана переможцем України та увійшла в список «100 кращих товарів та послуг України».

Ультразвукова діагностика в Клініці Юрія Тітовця Медичний центр «ПРОСТІР»

Послуги УЗД  у клініці

• УЗД обстеження органів малого тазу
  • УЗД гінекологічне та урологічне обстеження
  • УЗД вагітності
  • доплерометрія
  • фолікулометрія
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД щитоподібної залози
  • УЗД нирок та сечового міхура
  • УЗД печінки та сечового міхура
  • УЗД простати та сечового міхура
  • УЗД калитки

Посещением не довольна! Не понравился сам врач. Делала УЗИ органов малого таза, врач не увидела, что мне удалили кисту. Сказала, что не видит у меня яичников. Сказала, что киста есть, а яичников нет - наоборот все. Я думаю, это же нельзя перепутать! Я после операции 2 недели, яичники у меня понятное дело воспалены и разница между кистой и яичниками наверно же есть! Ничего не увидела, написал заключение от фонаря! Я 9 лет назад была в этой клинике, просто забыла и уже тогда, я не была довольна. Я пошла потому что можно было без предварительной записи, плюс я могла расплатиться карточкой - это мне подошло, да и срочно надо было сделать УЗИ.

Надежда, 15.07.2016

вул. Караджича, 29 Б. На карті