МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic)

• Оплата карткою,

МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) пропонує широкий спектр діагностичних послуг за допомогою ультразвукового устаткування. До послуг клієнтів УЗД травної системи, серцево-судинної системи, репродуктивних органів, молочних залоз і ін. Також в клініці можна пройти УЗД вагітних ще

• Пн-Сб: 9:00-16:00

вул. Вадима Гетьмана, 1В . На карті

Солом'янський , м.Шулявська

МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) надає послуги ультразвукової діагностики на сучасному обладнанні. УЗД діагностика найбільш простий і інформативний спосіб візуалізації органів людини, що не має протипоказань. Метод УЗД абсолютно безпечний, що дозволяє проводити його кілька разів, простежуючи динаміку лікування захворювань.

За допомогою УЗД в МЦ «ВВ Клініка» (VV Clinic) можна провести діагностику:

• органів шлунково-кишкового тракту;
  • щитовидної залози;
  • органів сечостатевої системи;
  • лімфатичної системи;
  • серця і серцево-судинної системи;
  • молочних залоз;
  • головного мозку у дітей (нейросонографія);
  • УЗД під час вагітності.

УЗД допомагає вимірювати параметри внутрішніх органів, виявляти новоутворення та чужорідні тіла. За допомогою УЗД під час вагітності можна оцінити розвиток плоду і його можливі патології.

Клініка зручна, уважний персонал, діагностику зробили добре, дякую.

Ірина, 22.03.2024

Пройшло все добре. Лікар який робив нам діагностику, дуже хороший, кваліфікований спеціаліст. Дуже все сподобалося у клініці. При потребі будемо ще звертатися у цю клініку обов'язково.

Вікторія, 21.03.2024

Все пройшло добре, дуже все сподобалося у цій клініці,

Ольга, 16.03.2024

В клініці чудове обслуговування. Рекомендую

Петро, 14.03.2024

Привітний персонал, надали всю інформацію які послуги надають, з якими страховими компаніями працюють. Діагностику провели, все було добре

Олена, 14.03.2024

ул. Генерала Шаповала 2, ЖК «Изумрудный». На карті