37 відгуків

Віта Медікал (Vita Medical) на Шулявці

• Оплата карткою,

У широкопрофільними медичному центрі Vita Medical (Віта Медікал) діагностичні дослідження проводять за допомогою сучасного обладнання, якість якого відповідає найвищим вимогам. Точність результатів і висококваліфіковані фахівці в центрі здатні виявити захворювання на ранніх стадіях і попередити його розвиток. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: вихідний

вул. Дегтярівська, 33Б. На карті

Святошинський , м.Шулявська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

В діагностичному центрі клініки Vita Medical (Віта Медікал) для дослідження органів і тканин застосовується ультразвукова діагностика:

• традиційне УЗД;
  • доплерографія - дослідження кровотоку і прохідності кровоносних судин.

Діагностика організму із застосуванням ультразвукових хвиль зарекомендувала себе як безпечний доступний метод дослідження. Ультразвук не несе загрозу для здоров'я, не викликає пошкоджень, дозволяє отримати детальну інформацію про стан органів та систем.

Комплексна перевірка організму в клініці Vita Medical (Віта Медікал)

В діагностичному центрі Vita Medical (Віта Медікал) за допомогою УЗД фахівці досліджують:

• головний мозок (нейросонографія);
    • мошонки;
  • нирки, надниркові залози;
  • фолікулометрія.

У клініці «Віта Медікал» проводяться також ендоскопічні дослідження:

• фіброгастродуоденоскопія (дослідження верхніх відділів шлунково-кишкового тракту);
  • фіброколоноскопії (дослідження стану товстого кишечника).

В ході даних маніпуляцій застосовується волоконна оптика, що дозволяє отримувати неспотворене реальне зображення.

Ефективність діагностичних досліджень в клініці Vita Medical (Віта Медікал)

Методи діагностики, представлені в центрі, допомагають:

• виявити дефекти органу, виразкові дефекти, рубці, грижу, рефлюкс, поліп, інші освіти;
  • виявити і зупинити кровотечу;
  • видалити поліп без значимого оперативного втручання;
  • усунути стороннє тіло шлунка, стравоходу;
  • визначити рН шлункового соку;
  • провести біопсію.

Проходил в этой клинике УЗИ-диагностику у доктора Трифоновой Елены, доктор нормальная, приятная в общении. Пришел немного раньше и меня практически сразу приняли. Я доволен визитом.

Виктор, 04.01.2019

Все устроило, все приветливые и доброжелательны. Спасибо.

Екатерина, 04.10.2018

Быстро, качественно, хорошо и я осталась полностью довольна приемом. Спасибо.

Валерия, 25.09.2018

По времени своевременно, врач посмотрела проконсультировала, единственное, что они в плохом качестве снимки дают, которые сделаны по УЗИ.

Елена, 20.08.2018

Все отлично, очень хороший коллектив. Спасибо.

Юрий, 18.08.2018