4.7
14 відгуків

Медичний центр «Клініка Нова»

Якщо у Вас виникла необхідність пройти діагностику на яке-небудь захворювання в сфері урології, сексології або андрології, тоді не роздумуючи можете звертатися в діагностичний центр «Нова». Тут Вас проконсультують висококваліфіковані фахівці, після чого кожен може пройти ультразвукову або лабораторну якісну діагностику. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: вихідний

вул. Митрополита Андрія Шептицького, 10. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Києва:

На базі клініки діє діагностичний центр, де використовується унікальне закордонне багатофункціональне обладнання:

• Ультразвуковий апарат MyLab Сlass C. Експертна ультразвукова система нового покоління: поєднання першокласних технічних характеристик з ультразвуковими технологіями нового покоління.
  • Ультразвуковий сканер Мy Lab Touch. Портативний ультразвуковий апарат високого класу для багатоцільового використання.
  • Ультразвуковий денситометр MiniOmni. Нове рішення в питанні діагностики остеопорозу та моніторингу здоров'я кістки.
  • Монітор матері та плоду серії KN-601H - багатофункціональний фетальний монітор з високою чутливістю і роздільною здатністю. Монітор використовується в допологовому і родовому періоді для оцінки стану плода та маточного тонусу.
  • Ударно-хвильовий апарат ED 1000 - сучасна методика лікування статевого безсилля у чоловіків. Абсолютно безпечна і перевірена методика в основі, якої лежить посилення ангіогенезу за рахунок малопотужної акустичної хвилі. Лікування ефективно на всіх стадіях розвитку еректильної дисфункції.

У медичному центрі «Нова» використовується сучасне висококласне обладнання із застосуванням якісних реактивів для проведення всіляких лабораторних досліджень. Забір матеріалу відбувається виключно за допомогою одноразових витратних матеріалів. Для ультразвукових досліджень тут застосовують обладнання тільки експертного класу.

Спасибо большое, сделали то, что надо было.

Инна, 25.08.2017

Неоднозначное мнение о клинике, всё вроде неплохо, но сервис не на том уровне, на котором бы хотелось.

Наталья, 07.07.2017

Делал доплер узи, мне понравилась доктор Марина как специалист и человек. Спасибо вам за обследование.

Дмитро, 18.02.2017

Всё супер, приветливый персонал, чистая клиника, всем доволен

Денис, 04.02.2017

Мне 79 лет, я имею проблемы со спиной и еле забралась на 4 этаж для приёма. Совершенно не понимаю, почему кабинеты для обследований не расположить на 1 этаже? Это ужас какой-то! В клинику обращаются больные люди и им сложно будет забираться на 4 этаж. По обслуживанию меня всё устроило, отзывчивый персонал, всё хорошо. Но замечание по поводу расположения кабинетов прошу принять к сведения клиники.

Инна, 10.10.2016

ул. Маричанская, 9. На карті