1 відгук

Інноваційна діагностика на Закревського

Інноваційна діагностика на Закревського – це високотехнологічний центр, завдання якого полягає у наданні кваліфікованої допомоги у проведенні якісного дослідження (МРТ) з використанням сучасного обладнання. ще

• Пн-Нд: 8:00-22:00

вул. Закревського, 9. На карті

Деснянський , м.Чернігівська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

У центрі можна виконати:

• Магнітно-резонансну томографію хребетного стовпа, зокрема кожного його відділу, з контрастуванням;
  • МРТ голови, зони орбіт, приносових пазух, гіпофізу та інших структур, у тому числі, з внутрішньовенним контрастуванням;
  • Безконтрастне МРТ судин голови, шиї;
  • МРТ м'яких тканин шиї із внутрішньовенним контрастуванням;
  • МРТ суглобів;
  • МРТ внутрішніх органів, черевної порожнини, заочеревинного простору, молочних залоз, яєчок;
  • МРТ органів малого тазу.

До переваг інноваційної діагностики належить:

• Висока якість за рахунок сучасного томографа Siemens Avanto 1,5TL, своєчасного його обслуговування співробітниками німецької компанії;
  • Досвідчені лікарі, стаж яких перевищує 10 років;
  • Можливість пройти обстеження за вигідними цінами завдяки наявності знижкових програм;
  • Зручне розташування центру;
  • Безкоштовний інтернет, завдяки якому пацієнту буде комфортніше при очікуванні результатів діагностики.

Інформативність магнітно-резонансної томографії в основному залежить від кількох факторів, а саме, класу томографа, його якісного обслуговування та наявності кваліфікованих працівників. Все це присутнє в інноваційній діагностиці і дає можливість виявити захворювання на ранній стадії розвитку, що важливо для успішного лікування.

Високоінформативне дослідження дає змогу точно визначити локалізацію патологічної ділянки, оцінити її структуру, обсяг, зв'язок із оточуючими структурами.