200 відгуків

• Оплата карткою,
  • Нд: 9:00-15:00

ул. Петра Запорожца, 26а. На карті

Дарницький , м.Дарниця

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

Клініка хороша! Обслуговування також хороше! Лікарка дуже приємна, все показала, розказала. Записали усе на диск! Ми з чоловіком залишились задоволені! Дякуємо!

Олена, 05.07.2016

Робила гастроскопію. Лікар дуже хороший, просто чудовий, приймав мене молодий чоловік, дуже мені сподобався. Обслуговуючий персонал - не годиться, мені не сподобався. Перший раз бачу, що платна лабораторія і так погано обслуговували. Це не лише я обурювалася, а й інші люди. По часу не співпадає, багато людей жалілися, що заводять якихось інших людей без черги. Адже люди назначають час, треба і на роботу і по іншим справам, то я пенсіонерка мені байдуже, мені воно не проблема, коли я звільнюсь. Дічата, які сидять нічого, можливо старшенька мені би краще пояснила, а я попала до дівчини, яка мені нічого пояснити не змогла, там були і нерозуміння з ціною, я їй кажу одне, вона чує інше, видала мені не ту квитанцію - не сподобалось. Там ми сиділи з жіночками і всі казали, що це неподобство, що гроші беруть і таке обслуговування. Розпізнавальний знак якийсь би повісили де в них туалет. Усі тикаються/микаються, друг у друга питають, не хочеться турбувати, кричати. Я пішла, мені в слід кричать: " Куди Ви пішли", спитала "де у Вас туалет", вона мені рукою махнула кудись. Я ще їм перетелефонувала, щоб спитати кислотність підвищена чи понижена, не могла розібратись, вони сказали що не мають права казати, та мені не треба розшифоровувати весь аналіз, я піду до лікаря щоб мені все розказали, але для себе зрозуміти що в мене, підвищено чи ні. Кажу -" Скажіть мені тільки це "гіпо" чи "гіпер", все одно відмовились казати. Не сподобалось короче мені. А лікар чудовий, дуже уважний, дуже привітний, цим ендоскопом позаглядав мені усюди, я так терпіла, але розуміла, що це для користі. І ще була лікар яка робила УЗІ, то вона дуже хороша. Вийшла від неї жінка та й каже, що лікарка дуже уважна, кваліфікована. Лікарі дуже хороші, а обслуговування треба змінювати!

Лідія, 02.06.2016

Точно в назначенное время, вежливый внимательный персонал.

Игорь, 05.05.2016

Мне понравилось, я всегда в этой клинике делаю анализы, чистенько, хорошо относятся к пациентам.

Анна, 11.04.2016

Очень хороший доктор, внимательный, понравилось все, остались довольны визитом.

Станислав, 09.04.2016

В работе клиники все очень здорово, аккуратно, внимательно и обходительно.

Олег, 19.01.2016

Были записаны на 07.40, а попали на прием только в 8.15.

Елена, 14.12.2015

Мне очень понравилось именно обслуживание врача, очень грамотный специалист, внимательный. Я могу его рекомендовать, не первый раз делала эту диагностику, но именно он все объяснил, он работал с желанием помочь, а не заработать, это очень чувствуется, во многих клиниках это отсутствует, а у него очень заметно. Он помогал, эта помощь была существенная, это не значит, что он лебезил, он внимательно, добросовестно и аккуратно, высокопрофессионально выполнил свою работу. Довольна всем! И как принимали, и оплата, все удобно. Чистота, аппаратура шикарная, но врач поражает, он играет ведущую роль в обследовании, искреннее желание помочь было во всех движениях, высказываниях, во всем, просто умничка!

Вера, 25.11.2015

Хороший врач узи-специалист. В клинике уютно и комфортно.

Анна, 17.10.2015

Понравилась диагностика, все объяснили. Рекомендую!

Татьяна, 17.10.2015

Специалист хороший, меня все устроило, могу рекомендовать другим.

Яна, 07.07.2015

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. Червоної Калини, 20.

пр. В. Івасюка, 27.

вул. Братства Тарасівців, 5 .