Дніпролаб на Оболоні

Діагностичний центр

В Оболонській філії діагностичного центру «Дніпролаба» проводять ультразвукові дослідження, а також дуплексне сканування на сучасній апаратурі від компанії «Esaote» ще

• Нд: вихідний

пр. Героїв Сталінграда, 27. На карті

Оболонський , м.Мінська

Рейтинг діагностичного центру розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У відділенні за адресою проспект Героїв Сталінграда, 27 проводяться ультразвукові дослідження:

• щитовидної/передміхурової (і насіннєвих бульбашок)/молочної залози
  • органів малого таза/черевної порожнини
  • нирок
  • м'яких тканин
  • суглобів
  • сечового міхура
  • ехокардіографія

За допплерографією (дуплексним скануванням) – одна з методик дослідження за допомогою ультразвуку, при якому використовується ефект Допплера, заснований на зміні частоти хвиль залежно від положення об'єкта.

Види доплерографії:

• магістральних судин
  • брахіоцефальних судин

Визитом остался доволен, приветливый, пунктуальный персонал. Диагностику сделали быстро и хорошо.

Станіслав, 19.01.2022

Понравился доктор, который делал мне УЗИ. Доктор был внимательный ко мне. Доктор профессионал. В клинике чисто.

Алена, 29.01.2020

Все пройшло навіть краще, ніж я очікувала. Прийшла на прийом УЗД скоріше ніж потрібно майже на годину і мене буквально через 5 хв прийняли. Задоволена діагностикою, персонал приємний.

Аліна, 25.01.2020

Хорошее отношение УЗИ-специалиста к своим пациентам.

Елена, 23.01.2019

Я очень довольна осталась и доктором и обслуживанием, все хорошо!

Елена, 01.09.2018
Дивитися всі відгуки
Центри поблизу

вул. Велика Житомирська, 14.

ул. Петра Запорожца, 26а.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. Маяковського, 20.