Дніпролаб на Оболоні

В Оболонській філії діагностичного центру «Дніпролаба» проводять ультразвукові дослідження, а також дуплексне сканування на сучасній апаратурі від компанії «Esaote» ще

• Нд: вихідний

пр. В. Івасюка, 27. На карті

Оболонський , м.Мінська

У відділенні за адресою пр-т В. Івасюка, 27 ( в минулому проспект Героїв Сталінграда, 27)  проводять дуплексне сканування, пренатальну діагностику на всіх термінах вагітності та ультразвукове дослідження жіночих статевих органів. А також можна отримати консультацію лікаря на такі види послуг:

• лікаря акушера-гінеколога;
  • Комплексне ведення вагітності;

З пренатальної діагностики

• комплекс допологової діагностики плода з метою виявлення різноманітних патологій ще на стадії розвитку всередині утроби матері.

Серед послуг пренатальної діагностики:

• УЗД у І, ІІ, ІІІ триместрах;

З ультразвукової діагностики - методики неінвазивного (не порушуючи цілісних покривів) обстеження, вдаючись до використання ультразвукових хвиль. Дані дослідження проводяться за допомогою абдомінального датчика (який не проникає в організм) та транвагінального / ректального (при якому дослідження проводиться безпосередньо в організмі).

Визитом остался доволен, приветливый, пунктуальный персонал. Диагностику сделали быстро и хорошо.

Станіслав, 19.01.2022

Понравился доктор, который делал мне УЗИ. Доктор был внимательный ко мне. Доктор профессионал. В клинике чисто.

Алена, 29.01.2020

Все пройшло навіть краще, ніж я очікувала. Прийшла на прийом УЗД скоріше ніж потрібно майже на годину і мене буквально через 5 хв прийняли. Задоволена діагностикою, персонал приємний.

Аліна, 25.01.2020

Хорошее отношение УЗИ-специалиста к своим пациентам.

Елена, 23.01.2019

Я очень довольна осталась и доктором и обслуживанием, все хорошо!

Елена, 01.09.2018

вул. Закревського, 42А.

вул. Лондонська, 16.

вул. Оптимістична, 1.

вул. Тростянецька, 8Д.

просп. Бажана, 12 (1 поверх).

вул. Вишгородська, 21.

пр. Червоної Калини, 20.

Київ, бульвар Кольцова, 14Ж.