Благомед в Центрі

Діагностичний центр надає широкий перелік безпечних і безболісних маніпуляцій з дослідження органів і систем, комплексні програми діагностики, а також лабораторні дослідження для кожного члена сім'ї. ще

• Сб-Вс: выходной

Вул. Еспланадна, 20. На карті

Печерський , м.Палац Спорту, м.Площа Українських Героїв

Особливості діагностичних досліджень в «Благомед»

У клініці створена атмосфера комфорту з рядом переваг, що сприяє довірливим стосункам між лікарем і пацієнтом:

• персональний підхід до пацієнтів;
  • демократичні ціни;
  • якісна медична допомога;
  • прогресивне обладнання;
  • уважний персонал.

Методи діагностики, що надаються в клініці «Благомед»

Завдяки передовому обладнанню діагностичний центр є одним з найбільш затребуваних медичних установ для проведення екстрених і планових досліджень організму.

УЗД:

• електрокардіографія;
  • ехокардіографія;
  • моніторування по Холтеру;

ендоскопічні методи дослідження.

Широкий перелік УЗ-досліджень в діагностичному центрі обумовлений безпекою і безболісністю даного методу дослідження для організму. За допомогою УЗД діагностики виявляються будь-які зміни внутрішніх органів, що особливо важливо при важкому стані пацієнта.

Ультразвукова діагностика застосовується в багатьох областях медицини і дозволяє створювати об'ємні структурні зображення органів і фото плода при вагітності. Документація пройдених досліджень ведеться в відео- та фото режимі.

Профессионально, быстро сделали диагностику. В клинике внимательный и приятный персонал!

Татьяна, 22.01.2021

Все було добре, все було вчасно. Задоволені 100%

Егор, 20.07.2020

Очень хороший врач, все подробно рассказала, очень приветливая.

Юлия, 27.05.2019

Консультацією лікаря я задоволена повністю і вона пройшла успішно. Проте персонал на рецепції пасивний та байдужий, хотілося б це змінити. Дякую.

Юлія, 20.10.2018

Все хорошо, все вовремя, я не первый раз, мне очень нравится.

Наталья, 03.10.2018

вул. А. Ахматової, 46.