Амбулаторія сімейної медицини «Юлія»

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

В амбулаторії функціонують діагностичні дослідження ультразвуковим, ендоскопічним методами, методами функціональної діагностики, дуплексного сканування. ще

• Сб-Вс: 10:00-15:00

вул. Осіння, 33. На карті

Святошинський , м.Академмістечко

«Амбулаторія Юлія» надає пацієнтам можливість пройти інформативні діагностичні дослідження за допомогою різноманітних методик діагностики та апаратів. Фахівці амбулаторії володіють технікою проведення:

• ультразвукового дослідження (органів, УЗД на різних триместрах вагітності);
  • ендоскопічного дослідження;
  • дуплексного сканування (доплерографії);
  • методик функціональної діагностики:
  • добового моніторування за Холтером;
  • електрокардіографії.

Обладнання, що використовується в діагностичному відділенні Амбулаторії:

ультразвуковий сканер ALOKA ALPHA 5 - для проведення УЗД-обстеження:

• за ортопедичним профілем;
  • за неонатологічним профілем;
  • при транскраніальних дослідженнях;
  • при інтраопераційних дослідженнях;

ендоскоп з відеосистемою від японського виробника оптики «Olympus - для досліджень органів ендоскопом, а саме для проведення:

• колоноскопії - для огляду товстої кишки (її внутрішньої поверхні);
  • езофагогастродуоденоскопіі - огляд слизових відділів верхньої частини шлунка;
  • ректороманоскопії - для огляду слизової прямої кишки;

кольпоскоп - для проведення кольпоскопії - діагностичного огляду шийки матки і піхви, використовуючи багаторазове збільшення за допомогою лінзи.

Я дуже задоволений, дуже кваліфіковано. Лікар діагностики дав вичерпний коментар, який цікавив найбільше

Андрій, 26.04.2024

Діагностику провели добре, зауважень не було

Олена, 20.04.2024

Сподобалася клініка. Було дуже зручно у цій клініці й місце розташування дуже хороше клініки. Претензій немає ніяких до цієї клініки.

Юлія, 12.04.2024

Дуже гарна атмосфера у клініці. Все пройшло спокійно, чітко та якісно. Одержала послугу прекрасно. Окремо б хотіла подякувати лікарю який проводив діагностику. Дуже вдячна за хорошу виконану роботу.

Любов, 09.04.2024

Все пройшло супер. Сама клініка дуже гарна, чиста та комфортна. Мені все дуже сподобалося у цій клініці. Все було чудово, обслуговування у клініці прекрасне, я повністю усім залишився задоволений.

Володимир, 02.04.2024

ул. Маршала Конева, 5Д ЖК «Еврика». На карті

Голосеевский

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карті

Дарницкий

бул. Леси Украинки, 23 А. На карті