Медичний центр «ОН Клінік Харків» на Гагаріна

ОН Клінік в Харкові зібрав всіх кваліфікованих лікарів в одному місці, щоб у кожного пацієнта була можливість пройти комплексне дослідження свого організму за короткий термін — 1-2 дня. Лікарі клініки ведуть прийом за попереднім записом. У медичному центрі можна випробувати всі можливості сучасної медицини як маленьким пацієнтам, так і дорослим ще

• Нд: 8:30-14:00

вул. Молочна, 48. На карті

Київський , м.Проспект Гагаріна

Багатопрофільна клініка «ОН Клінік Харків» спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань за допомогою ефективних сучасних методик. Клініка оснащена новим обладнанням і високоякісними матеріалами, а персонал клініки укомплектований кращими фахівцями різних медичних напрямків.

Лікарі центру регулярно підвищують рівень своєї кваліфікації на тематичних курсах і семінарах, відвідують різні медичні конференції, тому завжди в курсі найактуальніших методів лікування.

У медичному центрі «ОН Клінік Харків» (м. Проспект Гагаріна) представлені такі спеціалізації:

• урологія;
  • лікування варикозу лазером;
  • УЗД;
  • медичний Check-Up;
  • аналізи.

NEW !! У медичному центрі доступна послуга Лікування геморою лазарем.

У медичному центрі МЦ "ОН Клінік Гагаріна" можно пройти "Check Up діагностику після захворювання COVID-19".

Також в «ОН Клінік Харків» (м. Проспект Гагаріна) у пацієнта є можливість зробити УЗД і здати аналізи.

Мені все дуже сподобалося, швидко, зручно, зауважень не було

Вікторія, 09.07.2024

Сподобався сервіс та лікар що проводив діагностику.

Альона, 17.06.2024

Подобається ця клініка своїм затишком, комфортом та чудовим сервісом. Часто звертаюся саме у цю клініку за кваліфікованою медичною допомогою.

Віталій, 04.06.2024

Дівчата на ресепшен дуже ввічливі. Все пройшло дуже швидко, як тільки прийшла в клініку, мене зразу запросили в лабораторію. Дівчата в лабораторій все добре зробили. Лікар УЗД дуже уважний, діагностику провели добре. Я дуже задоволена клінікою

Яна, 03.05.2024

Уже вдруге відвідую цю клініку і цього разу мені теж все дуже сподобалося. Діагностику зробили оперативно, надали увесь спектр медичних послуг якісно.

Андрій, 02.05.2024