241 відгук

ЦМЕІ, лікувально-діагностичний центр

• Оплата карткою,

Лікувально-діагностичний центр «ЦМЕІ» пропонує всім харків'янам якісну та доступну ультразвукову діагностику, повний спектр доплерографічних досліджень, ендоскопічну та інші види функціональних досліджень. Для цінності та точності діагностики в центрі «ЦМЕІ» використовується лише сучасне та ліцензоване обладнання, ультразвукові апарати компанії «Medison», гнучкі та еластичні ендоскопи, високоточний кольпоскоп та інше. ще

• Нд: вихідний

вул. Академіка Павлова, 162 г. На карті

Салтівський , м.Салтівська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Харкова:

Лікувально-діагностичний центр "ЦМЕІ", а повністю - "Центр медико-екологічних досліджень", надає великий спектр послуг у функціональній діагностиці всього організму, з використанням ендоскопічних, ультразвукових та інших методів.

Так, у центрі ЦМЕІ є два кабінети для ультразвукових досліджень, обладнаних передовими ультразвуковими апаратами з лінійки апаратів Medison (Samsung), виробництва Південної Кореї.

Дані апарати поєднують в собі найкращі можливості ультразвуку в діагностиці на сьогоднішній день. Це і спеціальні програмні технології для усунення шумів та перешкод, а також для підвищення чіткості зображення, і набір різних ультразвукових датчиків, порожнинного та зовнішнього використання, та безліч режимів перегляду, включаючи всі види допплера, та можливість проведення еластографії.

Перелік усіх видів інструментальних діагностичних послуг, що надаються у медичному центрі «ЦМЕІ»:

• гастроентерологія:
    • фіброгастродуоденоскопія (ФГДС);
    • УЗД печінки, жовчного міхура з допплерографією;
    • УЗД підшлункової залози;
    • УЗД селезінки та ін. дослідження;
  • гінекологія:
    • кольпоскопія;
    • УЗД органів малого таза (матки та придатків) трансвагінальним датчиком з доплерографією та еластографією;
    • УЗД молочних залоз з доплерографією та еластографією;
    • УЗД-скринінг вагітних з I по III триместри;
    • дуплексне сканування матково-плацентарного кровотоку та ін;
  • урологія:
    • УЗД простати та сечового міхура з визначенням залишкового обсягу сечі;
    • УЗД насіннєвих пухирців;
    • УЗД нирок та сечоводів та ін;
    • дуплексне сканування ниркових артерій;
  • ендокринологія:
    • УЗД щитовидної залози з доплерографією та еластографія;
    • УЗД надниркових залоз;
  • кардіологія:
    • ЕКГ (електрокардіограма);
    • ЕхоКГ (електрокардіографія);
  • судинна хірургія:
    • доплерографія артерій та вен кінцівок (верхніх та нижніх);
  • неврологія:
    • нейросонографія;
    • дуплексне сканування сонної та хребетної артерії;
    • транскраніальне УЗД головного мозку дорослого;
  • ортопедія та травматологія:
    • УЗД колінних істот;
    • УЗД тазостегнових суглобів у новонароджених та ін.

Таким чином, у лікувально-діагностичному центрі «ЦМЕІ» кожен пацієнт може пройти весь необхідний спектр діагностичних досліджень для отримання правильного діагнозу та ефективного лікування.

Все быстро и профессионально. Все хорошо.

Елена, 05.05.2020

Хорошее отношение, персонал все объяснили, оплата картой. Я доволен услугами. Качество выше цены.

Олег, 24.04.2020

Осталась очень довольна приемом! УЗИ сделали качественно, делали УЗИ сердца и почек, дали снимки и заключение, что очень важно для консультации врача который не смотрел УЗИ, для этого есть снимки к описанию, ребенку 1 год, справились с задачей отлично. Будем посещать этот центр ещё и естественно рекомендую. Цена отличная, не дорого и обслуживание супер.

Макар, 17.02.2020

Приняли хорошо. Доктор УЗИ сразу всё подробно рассказала, объяснила. Приём понравился.

Светалана, 23.01.2020

На рецепции девушки приятные вежливые, доктор тоже.

Екатерина, 13.01.2020

ул. Григория Тарасенко 20А (Плехановская 20А). На карті