МДЦ Експерт Харьків

МДЦ Експерт Харків є частиною мережі медичних діагностичних центрів «Експерт». Тут проводять всі види УЗД і КТ на високоякісному сучасному обладнанні закордонних виробників. ще

• Сб-Вс: выходной

вул. Пушкінська, 82. На карті

Київський , м.Пушкінська

В МДЦ Експерт Харків проводять всі види УЗД та КТ.

Обладнання та послуги центру

• КТ

Вся діагностика проводиться на сучасному японському комп’ютерному томографі Toshiba «Aquilion 64».

Комп’ютерна томография (КТ) – це метод діагностики людини, за допомогою якого створюються детальні зображення органів тіла. Завдяки комп’ютерній томографії, можна оцінити стан організму, поширеність і знаходження патологічного процесу.

Офіційна "Друга думка лікаря-рентгенолога". В центрі працюють досвідчені лікарі, які мають за своїми плечима великий практичний досвід роботи в медицині. Вони постійно проходять тренінги та стажування в іноземних колег, щоб потім отримані знання застосовувати на практиці в Україні.

• УЗД

Ультразвукова діагностика проводиться на апараті Toshiba APLIO ™ 500.

Серія Aplio 500 забезпечує потужні засоби клінічної візуалізації для кількісної оцінки та втручання. Сюди входить BEAM, нова технологія, яка покращує візуалізацію ультразвуком.

На Aplio 500 присутня функція еластографії Shear Wave – це новий інструмент для неінвазивного вимірювання тканин печінки, що є альтернативою дорогих біопсій, тоді як чудова мікросудинна візуалізація (SMI) може фіксувати низькошвидкісний кровотік без необхідності контрасту або більш інвазивних способів.

Персонал клініки дуже ввічливий, на всі питання відповіли, надали всю інформацію.  Лікар УЗД дуже уважний, я задоволена візитом в клініку

Вікторія, 05.04.2024

Дуже сподобалася ця клініка. Все було добре у цій клініці. Все супер пройшло. Клініка дуже зручна, комфортна, дуже чудовий персонал у цій клініці. Загалом клініка мені повністю підійшла.

Юрій, 25.03.2024

Гарна клініка, чудові спеціалісти у клініці.

Юрій, 28.02.2024

Гарно, мені сподобалося. Привітний персонал, сучасне обладнання. Все, що я хотіла, подивились, написали, зауважень не було. Лікар хороший, на діагностиці все показав, пояснив

Людмила, 09.11.2023

Мені не сподобалось, багато людей, всі на один час, все незручно, диск діагностики чекали час. Клініці пора переходити на флешки, отримали диск і тепер не знаємо що з ним робити, бо не має вже тих дисководів. За ті кошти можна було вже подбати про флешки. В клініку точно вже не підемо

Володимир, 04.10.2023