Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»)

• Оплата карткою,

Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») в Харкові надає широкий профіль послуг пренатальної, ультразвукової та доплерографічної діагностики, виконуваної досвідченими генетиками і лікарями-діагностами на новому, інноваційному обладнанні для проведення даного роду досліджень. У Центрі сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») створені та підтримуються на високому рівні комфорт і оперативність сервісу, а цінова клініки на послуги діагностики приємно радує. ще

• Пн-Сб: 9:00-17:30

вул. Маяковського, 24. На карті

Київський , м.Пушкінська, м.Університет

Можливість отримати комплексне медичне обслуговування - від консультації та діагностики до оперативного лікування - надає медичний центр міжнародного рівня Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»), відкритий в 2015 році. Завдяки впровадженню новітніх технологій, програм, методик та інноваційного обладнання він зумів за невеликий проміжок часу завоювати величезну популярність серед пацієнтів різних вікових категорій і статі.

Головний напрямок діяльності клініки - офтальмологія. Сучасне обладнання дає можливість оперативно діагностувати захворювання органів зору та проводити ефективне лікування.

Список послуг офтальмологічного відділення Центру сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»):

• лазерна корекція зору;
  • лікування катаракти;
  • лікування патологій сітківки;
  • лікування кератоконуса;
  • видалення ксантелазми;
  • діагностика зору;
  • консультація та підбір нічних лінз;
  • підбір окулярів;
  • томографія і комп'ютерна діагностика;

В діагностичному відділенні ви зможете скористатися послугами в області:

• проктології;
  • урології;
  • кардіології;
  • ендокринології;
  • амбулаторної хірургії.

Центр впевнено лідирує на ринку медичних послуг завдяки ряду переваг:

• Клініка укомплектована новітнім обладнанням і, висококласними фахівцями, які працюють по золотому стандарту медицини 21 століття.
  • Наявність лабораторії і комплексного діагностичного центру, в якому обстеження займає всього кілька годин і дає точні результати.
  • Використання таких сучасних методів діагностики, як томографія (в офтальмології), УЗД, комп'ютерна діагностика, ендоскопія.
  • Можливість здати аналізи відразу після відвідин лікаря.
  • Оперативна постановка діагнозу, комплексний підхід.

Штат лікарів складається з фахівців вищих категорій, кандидатів медичних наук, що мають величезний досвід роботи і які пройшли стажування в зарубіжних медичних центрах. На прийомі пацієнти отримують професійну консультацію. Потім встановлюється точний діагноз і коригуються схеми лікування.

Молодший медперсонал допомагає вирішити проблеми, пройти призначені процедури.

Основна ідея центру - надання якісного медичного обслуговування всім бажаючим за доступними цінами. Новітнє медичне обладнання, яким оснащено заклад, допомагає провести ефективне лікування і позбавитися від серйозних недуг.

Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися від проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.

Зручне місце розташування в центрі Харкова дозволить кожному бажаючому швидко дістатися до клініки. Центр працює з понеділка по суботу. Оплату за надані послуги клієнти здійснюють готівкою, банківськими картами.

Усе сподобалось, лікар, що проводив УЗД, усе докладно пояснив.

Сергей, 13.04.2024

Все дуже сподобалося у цій клініці. Було все дуже добре.

Олена, 06.04.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці. Загалом все пройшло чудово, було зручно та комфортно.

Світлана, 30.03.2024

Все прошло прекрасно, хорошо обслужили. Всем рекомендую ДОКАРТ

Олена, 13.03.2024

Сподобалася клініка. Все пройшло дуже добре.

Зоя, 12.03.2024

ул. Пушкинская, 82. На карті