Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»)

• Оплата карткою,

Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») в Харкові надає широкий профіль послуг пренатальної, ультразвукової та доплерографічної діагностики, виконуваної досвідченими генетиками і лікарями-діагностами на новому, інноваційному обладнанні для проведення даного роду досліджень. У Центрі сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») створені та підтримуються на високому рівні комфорт і оперативність сервісу, а цінова клініки на послуги діагностики приємно радує. ще

• Пн-Сб: 9:00-17:30

вул. Маяковського, 24. На карті

Київський , м.Пушкінська, м.Університет

Можливість отримати комплексне медичне обслуговування - від консультації та діагностики до оперативного лікування - надає медичний центр міжнародного рівня Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»), відкритий в 2015 році. Завдяки впровадженню новітніх технологій, програм, методик та інноваційного обладнання він зумів за невеликий проміжок часу завоювати величезну популярність серед пацієнтів різних вікових категорій і статі.

Головний напрямок діяльності клініки - офтальмологія. Сучасне обладнання дає можливість оперативно діагностувати захворювання органів зору та проводити ефективне лікування.

Список послуг офтальмологічного відділення Центру сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»):

• лазерна корекція зору;
  • лікування катаракти;
  • лікування патологій сітківки;
  • лікування кератоконуса;
  • видалення ксантелазми;
  • діагностика зору;
  • консультація та підбір нічних лінз;
  • підбір окулярів;
  • томографія і комп'ютерна діагностика;

В діагностичному відділенні ви зможете скористатися послугами в області:

• проктології;
  • урології;
  • кардіології;
  • ендокринології;
  • амбулаторної хірургії.

Центр впевнено лідирує на ринку медичних послуг завдяки ряду переваг:

• Клініка укомплектована новітнім обладнанням і, висококласними фахівцями, які працюють по золотому стандарту медицини 21 століття.
  • Наявність лабораторії і комплексного діагностичного центру, в якому обстеження займає всього кілька годин і дає точні результати.
  • Використання таких сучасних методів діагностики, як томографія (в офтальмології), УЗД, комп'ютерна діагностика, ендоскопія.
  • Можливість здати аналізи відразу після відвідин лікаря.
  • Оперативна постановка діагнозу, комплексний підхід.

Штат лікарів складається з фахівців вищих категорій, кандидатів медичних наук, що мають величезний досвід роботи і які пройшли стажування в зарубіжних медичних центрах. На прийомі пацієнти отримують професійну консультацію. Потім встановлюється точний діагноз і коригуються схеми лікування.

Молодший медперсонал допомагає вирішити проблеми, пройти призначені процедури.

Основна ідея центру - надання якісного медичного обслуговування всім бажаючим за доступними цінами. Новітнє медичне обладнання, яким оснащено заклад, допомагає провести ефективне лікування і позбавитися від серйозних недуг.

Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися від проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.

Зручне місце розташування в центрі Харкова дозволить кожному бажаючому швидко дістатися до клініки. Центр працює з понеділка по суботу. Оплату за надані послуги клієнти здійснюють готівкою, банківськими картами.

Все було добре, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Світлана, 21.06.2024

Дуже сподобалася клініка. Лікар у клініці просто чудові, на рецепції всі привітні та уважні. Я залишився задоволений перебуванням у цій клініці.

Олександр, 12.06.2024

На жаль у клініці не попередили, що після діагностики у нас можуть бути побічні ефекти. Це для нас був шок, ми ледве добралися додому і довелося викликати скору. На мою думку, про такі речі у клініці мають попереджати завчасно, тоді б не було таких неприємних ситуацій. Залишився неприємний осад, після такого відношення до пацієнтів ми більше не повернемося уже в цю клініку.

Наталія, 12.06.2024

Залишилися задоволені роботою медичного центру. Всі були ввічливі, уважні та професійні. У клініці дуже гарний медичний колектив. Дійсно надали нам кваліфіковану, медичну допомогу.

Павло, 24.05.2024

Дуже нам сподобалося обслуговування і відношення, в клініці дуже добре підібрано персонал, ми більше чим задоволені візитом в клініку

Антоніна, 23.05.2024

ул. Григория Тарасенко 20А (Плехановская 20А). На карті