138 відгуків

JMC (ДжіЕмСі)

У JMC проводять різні діагностичні процедури — електрокардіографію, ультразвукові дослідження, спірографію, кольпоскопію, дуплексне сканування. У JMC працюють досвідчені діагности, які проводять процедури і займаються розшифровкою результатів. Ультразвукові дослідження проводяться в JMC на сучасному апараті LOGIQ F8 ще

• Пн-Чт: 8:00-20:00
  • Пт: 8:00-16:30
  • Сб: выходной
  • Вс: 8:00-19:00

вул. Шолом-Алейхема 4/26. На карті

Центральний

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри на інших метро станціях міста Дніпра:

У медичному центрі JMC проводять високоточні діагностичні процедури.

Фахівці JMC володіють всіма необхідними навичками для проведення діагностичних процедур оскільки знають, що якісна і своєчасна діагностика може не тільки прискорити лікування пацієнта, а й в деяких випадках навіть запобігти цьому лікування зовсім.

В JMC проводять:

• ультразвукові дослідження для дітей/дорослих. Досліджуються внутрішні органи, м'які тканини, суглоби, залози, судини кінцівок і голови;
  • електрокардіографію – являє собою методику по електрофізіологічних досліджень діяльності при патології, а також в стані спокою. Методика електрокардіографії заснована на реєструванні і подальшому аналізі електричної активності міокарда, яка поширюється по серцю;
  • дуплексне сканування – дослідження судин брахіоцефальних (шиї), магістральних (голови), артерій / вен кінцівок, аорти;
  • спірографія – являє собою методику з графічної реєстрації змін легеневих об'ємів під час виконання дихальних (природних) рухів, а також форсованих вольових дихальних маневрів;
  • кольпоскопія – являє собою візуальний огляд стінок піхви, а також шийки матки, використовуючи спеціальний прилад під назвою кольпоскоп.

Найбільшою групою досліджень, що проводяться в JMC, є ультразвукова діагностика. УЗД в JMC проводять на експертному апараті LOGIQ F8 від напрямку Healthcare американського концерну-гіганта GeneralElectrics.

LOGIQ F8 оснащений інноваційними вбудованими інструментів (наприклад, прилад ScanCoach), які сприяють більш якісному та швидкому діагностування організму.

Завдяки комбінуванню функцій Phase-Inversion Harmonics і Speckle-Reduction Imaging лікар має розширені можливості діагностики, а це дозволяє спростити процес обробки і отримання зображень, при цьому поліпшивши їх якість.

В клинике чисто, светло, уютно. Очень вежливый и доброжелательный персонал на ресепшене, всё объяснили, показали, проводили. Приятный и любезный врач. Но приёма ждала 30 минут, не смотря на предварительную запись. Также на заключении УЗИ не была проставлена печать, что, по сути, делает его обычным листком бумаги, а не медицинским документом. Преимуществ по сравнению с другими частными клиниками не заметила никаких, хотя цена выше средней по сравнению со среднегородскими.

Юлия, 15.03.2021

Делала в клинике УЗИ сердца. Врач очень внимательная и компетентная, всё рассказала подробно, очень доброжелательная и вежливая. На приём попали чётко на своё время. Сама клиника в целом тоже понравилась.

Бондарь Любовь Андреевна, 22.09.2020

Комфорт пребывания в клинике я оценю высоко. Но ЭКГ я получала очень долго и я не знаю в чем проблема, мы долго связывались и в чате и везде. Скажем так мне расшифровку прислали только на третий день. Мы рассчитывали что это будет быстрее. Поэтому сказать что я полностью довольна не могу.

Юлия, 15.09.2020

Все замечательно, клиника отличная. Все прекрасно, цены хорошие. Доктор прекрасный и регистратура. Я заблудилась, меня прямо довели по телефону.

Надежда, 14.06.2020

Мне понравилась очень медсестра, которая проводила Холтер. Она была ко мне очень внимательной, профессионал с большой буквы, все подробно объяснила и рассказала. Мне все понравилось

Лариса, 14.06.2020

Тополь-3,ул. Паникахи 27,2-й этаж. На карті