AMBY medical center

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Багатопрофільний медичний центр AMBY MEDICAL CENTER надає пацієнтам широкий спектр послуг: заключення декларації з сімейним лікарем, діагностика, лабораторні аналізи, консультації вузьких спеціалістів, превентивна медицина, реабілітація, хіміотерапія, хірургічні операції, денний стаціонар. AMBY — це сучасна турботлива медицина з відчуттям нових реалій. ще

• Вс: 8:00-16:00

бул. Кучеревського 1. На карті

Центральний

Багатопрофільний медичний центр AMBY MEDICAL CENTER надає пацієнтам широкий спектр послуг.
Консультуємо за такими напрямками:
✓ сімейна медицина ✓ реабілітація ✓ терапія ✓ хірургія ✓ ендокринологія ✓ пульмонологія ✓ ревматологія,
✓онкологія, ✓педіатрія, ✓неврологія, ✓психотерапія ✓психіатрія ✓психолог ія ✓ведення хвороби ✓хіміотерапія

Діагностика:
ЕКГ, Ехо-КГ, Холтер -ЕКГ, Холтер-АД, спірометрія, ультразвукова діагностика,
лабораторна діагностика, гастроскопія, колоноскопія ✓дерматологія ✓ урологія,
✓ мамологія, ✓гінекологія ✓проктологія ✓пластична хірургія ✓ортопедія-травматологія ✓кардіологія
✓дитячі спеціалісти.

Медичні послуги:
✓ інфузійна терапія в денному стаціонарі
✓ виїзд лікаря та медичної сестри за місцем перебування пацієнта
✓ збір аналізів на дому
✓ УЗД, ЕКГ на дому.

Відвідування нашого центру - це ще один спосіб дбати про своє здоров'я. Зустріч з лікарем має регулярну статию практикою, подібно до відвідування фітнес-центру.
Перевірка рівня вітамінів, гормонів або повний медичний огляд один раз на рік - це важлива інвестиція в збереження здоров'я зараз і на майбутнє.

Більшості захворювань можна уникнути, якщо своєчасно виявляти негативні зміни та працювати над ними.

Ми віримо, що у майбутньому люди будуть менше хворіти, слід регулярно стежити за своїм здоров'ям.

Все сподобалося в клініці, задоволена проведенням УЗД, дякую.

Інна, 19.06.2024

Хороша клініка, все було прекрасно. Пройшло все доволі добре.

Олександр, 15.06.2024

У клініці було доволі комфортно та чисто. Дуже гарне відношення  зі сторони медперсоналу. Загалом все пройшло дуже добре.

Оксана, 15.06.2024

Візитом задоволений - фахівець, що проводила дослідження, була уважною, залишились усім задоволеними.

Віталій, 02.06.2024

В клініку зверталися перший раз, залишилися гарні враження, зауважень до персоналу не було

Євген, 21.05.2024

ул. Королевы Елизаветы (Глинки), 7. На карті