AMBY medical center

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Багатопрофільний медичний центр AMBY MEDICAL CENTER надає пацієнтам широкий спектр послуг: заключення декларації з сімейним лікарем, діагностика, лабораторні аналізи, консультації вузьких спеціалістів, превентивна медицина, реабілітація, хіміотерапія, хірургічні операції, денний стаціонар. AMBY — це сучасна турботлива медицина з відчуттям нових реалій. ще

• Вс: 8:00-16:00

бул. Кучеревського 1. На карті

Центральний

Багатопрофільний медичний центр AMBY MEDICAL CENTER надає пацієнтам широкий спектр послуг.
Консультуємо за такими напрямками:
✓ сімейна медицина ✓ реабілітація ✓ терапія ✓ хірургія ✓ ендокринологія ✓ пульмонологія ✓ ревматологія,
✓онкологія, ✓педіатрія, ✓неврологія, ✓психотерапія ✓психіатрія ✓психологія ✓ведення вагітності ✓хіміотерапія

Діагностика:
ЕКГ, Ехо-КГ, Холтер-ЕКГ, Холтер-АД, спирометрія, ультразвукова діагностика,
лабораторна діагностика, гастроскопія, колоноскопія  ✓дерматологія ✓ урологія,
✓ мамологія, ✓гінекологія ✓проkтологія ✓пластична хірургія ✓ортопедія-травматологія ✓кардіологія
✓дитячі спеціалісти.

Медичні послуги:
✓ інфузійна терапія в денному стаціонарі
✓ виїзд лікаря та медичної сестра за місцем перебування пацієнта
✓ забір аналізів на дому
✓ УЗД, ЕКГ на дому.

Відвідування нашого центру - це ще один спосіб дбати про своє здоров'я. Зустріч з лікарем має стати регулярною практикою, подібно до відвідування фітнес-центру.
Перевірка рівня вітамінів, гормонів або повний медичний огляд один раз на рік - це важлива інвестиція в збереження здоров'я зараз і на майбутнє.

Більшість захворювань можна уникнути, якщо вчасно виявляти негативні зміни та працювати над ними.

Ми віримо, що у майбутньому люди будуть менше хворіти, оскільки будуть регулярно стежити за своїм здоров'ям.

Прийняли вчасно, гарне відношення, візитом цілком задоволена.

Тетяна, 13.04.2024

Персонал клініки дуже ввічливий, лікарі приділяють достатньо уваги, прийом відбувся вчасно, я задоволена

Наталія, 01.04.2024

Прийом відбувся вчасно, лікар діагностики все пояснив, візит в клініку сподобався

Марія, 13.03.2024

пр. Слобожанский, 87. На карті