Відгуки про діагностичний центр «ОН Клінік» в Черкасах

• Вс: 9:00-15:00

вул. Чехова, 43. На карті

Сподобалось відношення, усе було зроблено швидко, якісно, комфортно та професійно.

Марія, 08.01.2024

Незважаючи, що запізнювалась, мене дочекались, привітно зустріли, та професійно зробили діагностику.

Віта, 08.01.2024

Дуже комфортна клініка, я задоволена, дякую.

Людмила, 06.01.2024

Комфортна клініка, але лікар узд зробила все дуже швидко, я не впевнена, чи якісно.

Юлія, 11.12.2023

Сервісом задоволений, записаний на повторний прийом, дякую!

Костянтин, 08.12.2023

Пришла в клинику немного раньше, чем была записана - нашли возможность провести УЗИ раньше записанного, чтобы я не сидела долго. Всё прошло хорошо, быстро, мне провели диагностику, отдали заключение и немножко по нему дали объяснение. А ещё предложили и дальше в их клинике обращаться к неврологу. Визит прошёл вежливо и быстро.

Галина, 21.10.2023

По перше, працюють привітливі дівчата, по друге, лікар що робив мені УЗД, спочатку запитав про мої проблеми, а потім відповів на мої питання. Усе пройшло добре, залишилась задоволеною.

Альбіна, 12.10.2023

У клініці працює доброзичливий та професійний персонал, приємні ціни. Візитом залишилася цілком задоволена.

Наталя, 09.08.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, що проводив мені діагностику, був досвідченим. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Володимир, 08.07.2023

В клініці дуже приємні й привітні співпрацівники! Мені дуже сподобалось перебування у вас. Я бажаю вам процвітання та усього найкращого!

Наталія, 22.10.2021

Я дуже задоволена клінікою. Прийом без затримки, без черги, оформили все дуже швидко, все зробили на вищому рівні

Наталья, 26.03.2021

ул.Байды Вишневецкого 49. На карті