Відгуки про діагностичний центр Медіскан Груп Черкаси

• Вс: 8:00-20:00

вул. Дахновська, 52. На карті

Дуже сподобалася клініка, думаю тепер постійно буду користуватися послугами саме цієї клініки. У клініці дуже приємний персонал, зручно та комфортно. Дуже швидко надали усі результати обслідування - це теж дуже сильно сподобалося.

Валерія, 06.04.2024

Все було добре у цій клініці. Пройшло все швидко та якісно. Дуже все сподобалося у клініці.

Олександр, 06.04.2024

Все відбулось дуже класно, і персонал, і дослідження все на вищому розряді й дуже вам дякую.

Марія, 28.03.2024

Прекрасна клініка. Дуже чудовий та приємний персонал у цій клініці. Спеціалісти просто чудові теж, дуже все сподобалося, дуже добре все було.Сервіс у клініці просто на самому високому рівні.

Сергій, 21.03.2024

Мені все дуже сподобалося, без зауважень, в клініці хороший лікар діагностики

Анастасія, 18.03.2024

Гарна клініка, уважний та компетентний персонал, проведенням діагностики задоволена, результати отримала швидко. Дякую.

Владіслава, 06.03.2024

Клініка зручна, УЗД провели якісно, без затримок, дякую.

Михайло, 29.02.2024

Лікар який проводив Дуплексне триплексне сканування судин голови та шиї професійний, дівчата на рецепції дуже ввічливі, в клініці є водичка, щоб попити, гарне та комфортне приміщення. Дуже задоволена, рекомендую усім своїм друзям.

Анжела, 16.02.2024

Дуже задоволені роботою клініки, провели діагностику, все було дуже культурно, все на вищому рівні. Гарне обслуговування, результат діагностики отримали дуже швидко. Дякую персоналу клініки за гарне обслуговування, все було чемно, коректно, кваліфіковано.

Станіслав, 11.02.2024

Чёткий сервис, быстро, качественно. Уютно.

Олег, 01.02.2024

Все добре пройшло. Дуже сподобалося. У клініці чисто, лікарі хороші. Діагностика пройшла нормально.

Людмила, 31.01.2024

Все было хорошо, качественно, все сразу рассказали, пригласили на диагностику, подсказывали что нужно делать, диагностику провели быстро и уважительно

Кирил, 10.01.2024

Клініка комфортна, я усім задоволена. Дякую!

Гнатенко, 21.12.2023

Зауважень у мене до клініки не було, все чемно, швидко, прийом почався вчасно. Лікар УЗД спеціаліст кваліфікований

Лідія, 12.12.2023

Все було добре, всі чемні, приємні, швидко все зробили, майже не чекав, мені все сподобалось, рекомендую

Олександр, 12.12.2023

Сервісом задоволена, записалась на іншу діагностику також. Дякую.

Светлана, 12.12.2023

Клініка комфортна, діагностика відбулася, все задовольнило, дякую.

Юрій, 05.12.2023

До мене гарно віднеслись, в клініці було чисто та красиво. Візитом залишилась задоволеною.

Наталья, 30.09.2023

Вчора зробили МРТ, сьогодні вже забрали результат, дуже вдячні персоналу за ставлення. Будемо усім рекомендувати клініку, а ще, сподіваємось що не знадобиться, але про всяк випадок, матимемо клініку на увазі.

Аліна, 20.09.2023

Медсестричка яка проводила КТ органів грудної, черевної порожнини, заочеревинного простору, тазу золота людина. Я в цій клініці понад рік обслуговуюся, тут дуже якісно проводять КТ ніж в інших клініках, я попередньо була в 4 х клініках, ця клініка якнайкраща з усіх. Я дуже задоволена їхнім сервісом та обслуговуванням

Ольга, 19.09.2023

Усе було професійно та вчасно, лікар, що проводив мені УЗД, був чемним, дав відповіді на усі мої запитання. Одним словом, за чим йшов, те й отримав.

Ілля, 15.09.2023

У клініці працює доброзичливий та професійний персонал. Все пройшло швидко, якісно, комфортно. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Іванна, 29.08.2023

У клініці чисто. Сучасне обладнання, кваліфікований, ввічливий персонал. Приємне обслуговування.

Володимир, 15.12.2021

Персонал внимательный, пациентам уделяют достаточно времени. Осталась довольна.

Лариса, 03.11.2021

ул. Благовестная, 213/ул. Байды Вишневецкого, 63. На карті