Ваш лікар поруч, центр сімейної медицини

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Ваш лікар поруч» – це багатопрофільний медичний центр, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг: консультації дорослих та дитячих спеціалістів, консультації лікарів онлайн, виїзд лікаря додому, ультразвукова діагностика, денний стаціонар, широкий спектр лабораторної діагностики, вакцинація дорослих та дітей, сучасне діагностичне обладнання. Зручне місцерозташування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. МЦ «Ваш лікар поруч» – лікування з повагою! ще

• Сб-Вс: 8:00-18:00

вул. Верхня Горова 36/1. На карті

«Ваш лікар поруч» — це багатопрофільний медичний центр, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг: консультації дорослих та дитячих спеціалістів, консультації лікарів онлайн, виїзд лікаря додому, ультразвукова діагностика, денний стаціонар, широкий спектр лабораторної діагностики, вакцинація дорослих та дітей, сучасне діагностичне обладнання. Зручне місцерозташування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. МЦ «Ваш лікар поруч» – лікування з повагою!

Найпопулярніші послуги медичного центру:

• лікування чоловічих хвороб: простатит, еректильна дисфункція, потенція, інфекційні захворювання;
  • лікування жіночих захворювань: ерозія шийки матки, дисплазія шийки матки, інфекційні захворювання, безпліддя;
  • лікування та діагностика захворювань шлунково-кишкового тракту: гастрит, панкреатит, дискінезія, холецистит;
  • лікування суглобів і болю в спині, запаморочення, ВСД, реабілітація після інсультів, невралгій і невритів;
  • косметологія, мезотерапія, плазмотерапія;
  • масаж; вакцинація; комлексні Check-up обстеження.

Головні переваги медичного центру:

• Найкраща команда лікарів;
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • Комфортні умови;
  • Доступні ціни та постійні знижки;
  • Комплексна діагностика;
  • Лабораторна діагностика;
  • Денний стаціонар.

Хороша клініка, все дуже добре, зауважень не було

Олександра, 20.04.2024

Сучасна клініка, дуже приємно було знаходитися. Адміністратор клініка дуже чемна дівчинка, все робить дуже уважно. Лікар УЗД дуже ввічлива людина, дуже сподобалася, прийом пройшов без зауважень

Лариса, 10.04.2024

Сподобалася клініка, все добре було. Дуже комфортно все пройшло.

Михайло, 29.03.2024

Клініка комфортна, а щодо проведення УЗД маю зауваження, адже до УЗД ОЧП мають входити і нирки, але лікар їх не перевірив і у висновку не зазначив.

Віктор, 02.03.2024

Усим дуже задоволений, комфортно та зручно. Дякую.

Анушаван, 10.02.2024

Бульвар Шевченка, 264. На карті