МДЦ Експерт Черкаси

МДЦ Експерт Черкаси — медичний центр діагностичних досліджень для дорослих і дітей, який входить у всеукраїнську мережу медичних діагностичних центрів. В діагностичному центрі використовується високоякісне обладнання закордонних виробників. ще

• Сб: выходной

вул. Менделєєва, 7. На карті

В МДЦ Експерт Харків проводять всі види КТ.

Обладнання та послуги центру

Комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime 160 використовується для діагностики різноманітних захворювань та патологічних процесів в організмі людини.

Одна з важливих характеристик цього томографа – кількість зрізів, яку він може зробити за одне обертання. Toshiba Aquilion Prime 160 здатний зробити до 160 зрізів за одне обертання, що дозволяє отримати досить детальну та точну інформацію про стан органів та тканин людини.

Цей томограф має велику швидкість сканування та високу роздільну здатність, що дозволяє отримувати чіткі зображення з мінімальною кількістю артефактів. Крім того, він оснащений різноманітними функціями, такими як режими зменшення дози опромінення, адаптивна фільтрація та система автоматичної корекції руху, що робить його досить безпечним та зручним у використанні.

Переваги діагностичних центрів «Експерт»:

• Сучасне обладнання
  • Консультації досвідчених фахівців
  • Доступні ціни
  • Комфортні умови проведення діагностики
  • Широкий вибір діагностичних послуг

Комфорт у цій клініці просто прекрасний. Дуже сподобалося, що опис зробили нам дуже швидко, не довелося довго чекати. Загалом все пройшло якісно та дуже добре.

Петро, 15.04.2024

Дуже гарно прийняли, висновки швидко отримала, до того ж усе що потрібно розповідають. Залишилась дуже задоволеною.

Ніна, 14.12.2023

ул. Благовестная, 213/ул. Байды Вишневецкого, 63. На карті