Відгуки про діагностичний центр НІМЕЦЬКИЙ ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР

• Оплата карткою,
  • Пн-Сб: 8:00-18:00
  • Нд: вихідний

вул. Благовісна, 213 / вул. Байди Вишневецького, 63. На карті

Візит пройшов нормально, цілком адекватно.

Ігор, 01.05.2024

Дуже незадоволена роботою клініки. Початок діагностики чекала 45 хвилин в коридорі, на рентген ніхто не кликав. Клініка обіцяла висновок на наступний день зранку, але висновок, як обіцяли зранку, не отримала, вдень висновку теж не було

Власта, 27.03.2024

Привітний персонал, гарні та чисті приміщення, залишилися гарні враження

Яна, 14.03.2024

Прекрасная клиника, очень красивая, дорогое оборудование, прекрасный персонал

Тетяна, 14.03.2024

Клініка дуже сподобалася, все було на найвищому рівні. У клініці дуже високий рівень обслуговування.

Ігор, 10.03.2024

Діагностика проведена якісно, почували себе комфортно, дякую.

Тетяна, 05.03.2024

Дуже добра клініка, все було дуже класно! Обслуговування мені дуже сподобалося, думаю надалі звертатися в цю клініку. Персонал клініки дуже уважний, гарно поставилися до мене, допомогли в усьому.

Власта, 21.02.2024

Дуже чудово все пройшло,  обслуговування дуже сподобалося. Чемний, хороший, ввічливий персонал у клініці.

Олена, 06.02.2024

Сподобалось відношення, бистро усе зробили та видали висновок.

Вадим, 13.01.2024

Прийняли вчасно, зручний хол, приємне спілкування з працівниками. Зауважень не маю, було приємно відвідати цей центр.

Роман, 19.12.2023

В клініці дуже чисто, персонал клініки дуже уважний, провели та підказали куди йти, перед процедурою у мене була трошки паніка, мене заспокоїли, все пройшло добре

Тетяна, 09.11.2023

Мені все сподобалось, дуже зручно, персонал привітний

Катерина, 18.10.2023

Дуже гарний центр. Все на високому рівні. Ввічливі та приємні адміністратори. Обстеження пройшла швидко. Результати чекала десь дві години. Чекала в центрі. Мені зробили чай і пригостили цукерками. Все сподобалось

Ірина Плаксенко, 12.04.2023

Відвідав Клініку Німецький діагностичний центр з метою діагностики, залишився задоволений якісним сервісом, привітністю персоналу та високим рівнем професіоналізму у питаннях виконання обстеження, супроводу пацієнта та надання результатів обстеження.

Грицай Олег, 29.03.2023

Прекрасный центр диагностики по европейским стандартам и выглядит современно с новым оборудованием. Находиться прям в центре. Обслуживание быстрое, не пришлось долго ожидать.

Владислав Казарян , 28.12.2022

ул. Менделеева, 7. На карті