«ОН Клінік» в Черкасах

Діагностичний центр «ОН Клінік» в Черкасах надає якісну діагностику з використанням сучасного обладнання ще

• Вс: 9:00-15:00

вул. Чехова, 43. На карті

«ОН Клінік» - це діагностичний центр, який надає широкий спектр досліджень для дорослих і дітей.

Всі діагностичні маніпуляції проводять фахівці з вищою медичною освітою. Постійно підвищують свої навички роботи на різних курсах, майстер-класах та конференціях.

Клініка «ОН Клінік» в Черкасах повністю оснащена високоякісним обладнанням для проведення діагностичних маніпуляція. Вся апаратура зарубіжного виробництва, яка підтвердила свою якість сертифікатами.

У медцентрі «ОН Клінік» вам зможуть запропонувати такі дослідження, як:

• дерматоскопія;
  • доплерографія;
  • УЗД-діагностика;
  • електрокардіографія;
  • функціональна діагностика;
  • ендоскопічні методи дослідження;
  • УЗД по вагітності.

З 01.03.24 діє знижка 10% на всі послуги для військових.

В клініці дуже хороший УЗД спеціаліст, дуже уважна, підказала що потрібно робити далі. Клініка чистенька, дуже гарна, зауважень не було

Ганна, 28.06.2024

Прийшла завчасно, а потрапила на діагностику хвилин на двадцять пізніше, й тільки після того, як я пішла дізнаватись, коли мене приймуть, а так, мабуть, й далі сиділа в очікуванні. Й лікарка, що проводила мені УЗД, грубо поводилась. Мені не сподобалось, більше й сама не піду й колегам скажу не ходити в цю клініку.

Галина, 20.06.2024

Діагностику провели добре, лікар УЗД спеціаліст все подивився, видали висновок УЗД, прийом відбувся вчасно без очікування, я задоволений клінікою і лікарем

Михайло, 20.06.2024

Дуже сподобалася клініка. Все було просто прекрасно у цій клініці.

Валентина, 15.06.2024

В клініці чисто, охайно, культурно, усе чітко.

Олег, 13.06.2024

ул. Верхняя Горовая 36/1. На карті