«ОН Клінік» в Черкасах

Діагностичний центр «ОН Клінік» в Черкасах надає якісну діагностику з використанням сучасного обладнання ще

• Вс: 9:00-15:00

вул. Чехова, 43. На карті

«ОН Клінік» - це діагностичний центр, який надає широкий спектр досліджень для дорослих і дітей.

Всі діагностичні маніпуляції проводять фахівці з вищою медичною освітою. Постійно підвищують свої навички роботи на різних курсах, майстер-класах та конференціях.

Клініка «ОН Клінік» в Черкасах повністю оснащена високоякісним обладнанням для проведення діагностичних маніпуляція. Вся апаратура зарубіжного виробництва, яка підтвердила свою якість сертифікатами.

У медцентрі «ОН Клінік» вам зможуть запропонувати такі дослідження, як:

• дерматоскопія;
  • доплерографія;
  • УЗД-діагностика;
  • електрокардіографія;
  • функціональна діагностика;
  • ендоскопічні методи дослідження;
  • УЗД по вагітності.

З 01.03.24 діє знижка 10% на всі послуги для військових.

Непогана клініка, якщо будуть виникати проблеми зі здоров'ям,  то буду звертатися саме у цю клініку за допомогою.

Сергій, 03.04.2024

Персонал клініки дуже привітний, клініка чиста, затишна, лікар діагностики хороший, все зробили, зауважень не було

Альона, 03.04.2024

Дуже гарна клініка, персонал чудово відноситься до клієнтів, враження хороші

Маргарита, 01.04.2024

Клініка сподобалася, все пройшло дуже добре.

Костянтин, 25.03.2024

Хороша клініка, все пройшло нормально. Люди адекватні працюють у цій клініці, дуже сподобалося просте відношення зі сторони персоналу. До пацієнтів ставляться по людяному саме у цій клініці.

Станіслав, 25.03.2024

ул. Дахновская, 52. На карті