Отзывы о диагностическом центре «ОН Клиник» в Черкассах

• Вс: 9:00-15:00

ул. Чехова, 43. На карте

Непогана клініка, якщо будуть виникати проблеми зі здоров'ям,  то буду звертатися саме у цю клініку за допомогою.

Сергій, 03.04.2024

Персонал клініки дуже привітний, клініка чиста, затишна, лікар діагностики хороший, все зробили, зауважень не було

Альона, 03.04.2024

Дуже гарна клініка, персонал чудово відноситься до клієнтів, враження хороші

Маргарита, 01.04.2024

Клініка сподобалася, все пройшло дуже добре.

Костянтин, 25.03.2024

Хороша клініка, все пройшло нормально. Люди адекватні працюють у цій клініці, дуже сподобалося просте відношення зі сторони персоналу. До пацієнтів ставляться по людяному саме у цій клініці.

Станіслав, 25.03.2024

Позитивні враження, роботою клініки задоволена

Світлана, 18.03.2024

Лікар-діагност був не в повній мірі уважний, як я розраховувала, в іншому все добре, дякую.

Лідія, 15.03.2024

Сподобалася клініка, все було зручно, гарно. Усім повністю залишилася задоволена. Дякую.

Ірина, 04.03.2024

Сподобалася клініка, все добре пройшло.Все чудово було. У клініці нове обладнання, дуже гарно, мені все підійшло у цій клініці.

Артур, 29.02.2024

Класний сервіс у клініці. Все добре, дуже люди приємні у клініці працюють.

Галина, 14.02.2024

Дівчата на ресепшен приємні, без зауважень. Мені не сподобалося обслуговування лікарем, яка проводила діагностику судин. Може лікар прекрасний і хороший спеціаліст, але непривітна і неввічлива. Був ранок і може людина ще не прокинулася, але другий раз я не хочу йти в цю клініку і буду шукати іншу клініку

Тетяна, 25.01.2024
Ответ клиники
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам прикро, що Ви залишились невдоволені обслуговуванням і перепрошуємо за дискомфорт. В нашій клініці кожна спеціалізація представлена кількома фахівцями і є можливість обрати для себе найбільш комфортного за психотипом. Завжди готові допомогти і надати якісні медичні послуги, зичимо Вам добра і міцного здоров'я.
12.02.2024

Все добре пройшло. Все сподобалось, швидко прийняли, все зручно, обслуговування хороше. Лікар УЗІ дуже хороший.

Фотінія, 22.01.2024

В клініці дуже гарні лікарі діагностики Кузькін і Хмара (гастроскопія, УЗД). Я до цих лікарів завжди ходжу, завжди задоволена, супер. Ніколи й нікуди до інших не ходжу, тільки до них

Тетяна, 12.01.2024

Дуже сподобалось, що лікар УЗД одразу побачила проблему на відміну від інших лікарів, у яких я була в інших клініках.

Юлія, 11.01.2024

Сподобалось відношення, усе було зроблено швидко, якісно, комфортно та професійно.

Марія, 08.01.2024

Незважаючи, що запізнювалась, мене дочекались, привітно зустріли, та професійно зробили діагностику.

Віта, 08.01.2024

Дуже комфортна клініка, я задоволена, дякую.

Людмила, 06.01.2024

Комфортна клініка, але лікар узд зробила все дуже швидко, я не впевнена, чи якісно.

Юлія, 11.12.2023

Сервісом задоволений, записаний на повторний прийом, дякую!

Костянтин, 08.12.2023

Пришла в клинику немного раньше, чем была записана - нашли возможность провести УЗИ раньше записанного, чтобы я не сидела долго. Всё прошло хорошо, быстро, мне провели диагностику, отдали заключение и немножко по нему дали объяснение. А ещё предложили и дальше в их клинике обращаться к неврологу. Визит прошёл вежливо и быстро.

Галина, 21.10.2023

По перше, працюють привітливі дівчата, по друге, лікар що робив мені УЗД, спочатку запитав про мої проблеми, а потім відповів на мої питання. Усе пройшло добре, залишилась задоволеною.

Альбіна, 12.10.2023

У клініці працює доброзичливий та професійний персонал, приємні ціни. Візитом залишилася цілком задоволена.

Наталя, 09.08.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним – мене зустрів привітний та професійний персонал. Фахівець, що проводив мені діагностику, був досвідченим. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Володимир, 08.07.2023

В клініці дуже приємні й привітні співпрацівники! Мені дуже сподобалось перебування у вас. Я бажаю вам процвітання та усього найкращого!

Наталія, 22.10.2021

Я дуже задоволена клінікою. Прийом без затримки, без черги, оформили все дуже швидко, все зробили на вищому рівні

Наталья, 26.03.2021

Бульвар Шевченка, 264. На карте