Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Тівортін 4,2% р-н д/інф 200 мл фл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002331Код реєстрації UA/8954/01/01
213.48 - 297.35 грн

213.48 - 297.35 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Рідина
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Крапельниці
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Тівортін 4,2% р-н д/інф 200 мл фл Завантажити інструкцію

Склад

діюча речовина: L-arginini hydrochloridum; 1 мл містить 42 мг аргініну гідрохлориду (у 100 мл міститься 20 ммоль аргініну та 20 ммоль хлоридів); допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання

Метаболічний алкалоз, гіперамоніємія, атеросклероз судин серця і головного мозку, атеросклероз периферичних судин, у тому числі із проявами переміжної кульгавості, діабетична ангіопатія, артеріальна гіпертензія, хронічна серцева недостатність, гіперхолестеринемія, хронічні обструктивні захворювання легень, легенева гіпертензія, затримка розвитку плода і прееклампсія - в складі комплексної терапії.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату. Тяжкі порушення функції нирок, гіперхлоремічний ацидоз; алергічні реакції в анамнезі; застосування калійзберігаючих діуретиків, а також спіронолактону. Інфаркт міокарда (у тому числі в анамнезі).

Спосіб застосування та дози

Препарат вводять внутрішньовенно краплинно зі швидкістю 10 крапель за хвилину протягом перших 10-15 хв, потім швидкість введення можна збільшити до 30 крапель за хвилину.

Добова доза препарату – 100 мл розчину.

При тяжких порушеннях кровообігу в центральних і периферичних судинах, при виражених явищах інтоксикації, гіпоксії, астенічних станах дозу препарату можна збільшити до 200 мл на добу.

Максимальна швидкість введення інфузійного розчину не повинна перевищувати 20 ммоль/год.

Дітям віком до 12 років доза препарату становить 5-10 мл на 1 кг маси тіла на добу.

Введення слід починати з половини розрахованої дози. Можливу додаткову корекцію потрібно проводити після отримання результатів оновленого кислотн

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦвул. Алматинська, 2б
213.48 грн
Аптека оптових цін (Київська 106)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42
260.01 грн
Аптека Копійкавул. Каштанова, 5-В
213.56 грн
Аптека Шаравул. Пасхаліна Юрія, 5
214.17 грн
АНЦвул. Є. Сверстюка, 2а (Раскової)
215.48 грн
АНЦвул. Тулузи, 3Б
216.55 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пр-т Володимира Івасюка(Героїв Сталінграда),65
217.4 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
217.4 грн
Бажаємо здоров'я04213, м.Київ, пров.Політехнічний,1/33/ пр-т Берестейський (Перемоги),1/33
Бажаємо здоров'я02097, м.Київ, вул.Лисківська,12/1
Бажаємо здоров'я03039, м.Київ, пр-т Науки,4
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
Бажаємо здоров'я04111, м.Київ, вул.Щербаківського Данила,72
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Тівортін 4,2% р-н д/інф 200 мл фл?

Придбати Тівортін 4,2% р-н д/інф 200 мл фл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Тівортін 4,2% р-н д/інф 200 мл фл серед різних аптек міста становить 239.73 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Тівортін 4,2% р-н д/інф 200 мл фл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Тівортін 4,2% р-н д/інф 200 мл фл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Тівортін 4,2% р-н д/інф 200 мл фл?” перед замовленням препарату.