Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Депакін хроно 300 мг таблетки №100
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008216Код реєстрації UA/10298/01/01
ATC-Класифікатор: Кислота вальпроєва
Торгова назва: Депакін
Діюча речовина: Valproic acid
1,009.49 - 1,384.06 грн

1,009.49 - 1,384.06 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час

Інструкція - Депакін хроно 300 мг таблетки №100

Склад:

діючі речовини: вальпроат натрію та вальпроєва кислота;

1 таблетка містить вальпроату натрію 199,8 мг, вальпроєвої кислоти 87,0 мг (що еквівалентно вальпроату натрію 300 мг);

допоміжні речовини: гіпромелоза 4000 (3000 мПа.с), етилцелюлоза 20 мПа.с, кремнію діоксид колоїдний водний, сахарин натрію;

оболонка: гіпромелоза (6 мПа.с), поліетиленгліколь 6000, тальк, титану діоксид (Е 171), поліакрилатна дисперсія або сухий екстракт

Показання.

Основним показанням до застосування препарату Депакін ХроноÒ 300 мг, бажано як монотерапії, є первинна генералізована епілепсія: малі епілептичні напади/абсансна епілепсія, масивні білатеральні міоклонічні судоми, великі напади епілепсії з міоклонією або без неї, фотосенситивні форми епілепсії.

Також препарат Депакін ХроноÒ 300 мг як монотерапія або в комбінації з іншими протиепілептичними засобами є ефективним при наступних захворюваннях:

• вторинна генералізована епілепсія, особливо синдром Веста (судоми у дітей раннього віку) та синдром Леннокса-Гасто;
  • парціальна епілепсія з простою або комплексною симптоматикою (психосенсорні форми, психомоторні форми);
  • епілепсія із вторинною генералізацією;
  • змішані форми епілепсії (генералізовані та парціальні).

Лікування епізодів манії, асоційованих з біполярними афективними розладами, при наявності протипоказань до застосування або непереносимості літію. Профілактика рецидивів дистимічних епізодів у дорослих пацієнтів з біполярними розладами, у яких при лікуванні епізодів манії є терапевтична відповідь на терапію вальпроатом.

Протипоказання.

Вагітність, за винятком випадків коли інші методи лі

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
Бажаємо здоров'я03179, м.Київ, пр-т Берестейський (Перемоги),148/1
Бажаємо здоров'я03110, м.Київ, вул.Романа Ратушного(Волгоградська), 21а
1010.08 грн
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, пр-т Повітряних сил(Повітрофлотський),21/2, прим.4
1010.44 грн
Аптека Копійкапров. Попова, 2в
1053.57 грн
Аптека Шаравул. Срібнокільська, 2а
1055.51 грн
АНЦбул. Вацлава Гавела, 54/26 (Івана Лепсе)
1055.52 грн
Аптека Копійкавул. Симиренка, 2/19
АНЦвул. Святошинська, 1
АНЦбул. Т. Шевченка, 26/4
Аптека Копійкапр-т. Бажана Миколи, 3-В
Аптека Копійкавул. Декабристів, 12-А
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Процес отримання рецепту на Депакін хроно 300 мг таблетки №100

Відповідно до закону “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284”, починаючи з 1 серпня 2022 року, для придбання Депакін хроно 300 мг таблетки №100 потрібна наявність електронного рецепту. А з 1 квітня 2023 року, відповідно до “Наказу МОЗ України від 15.03.2023 № 494”, відбулося розширення закону на додаткові препарати. Тепер він також включає рецептурні ліки, наприклад, серцево-судинні та гормональні засоби.

Скористайтеся сервісом Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин, щоб отримати електронний рецепт лікаря та придбати Депакін хроно 300 мг таблетки №100 . У наші дні візит до лікаря може бути скрутним, і наш сервіс створений, щоб запропонувати вирішення цієї проблеми, замінюючи оффлайн-візит до фахівця. Завдяки Doc.ua - Eрецепт, ви можете проконсультуватися з лікарем та отримати рецепт на Депакін хроно 300 мг таблетки №100 , не залишаючи свого будинку.

Немає необхідності в обов'язковій декларації із сімейним лікарем.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Депакін хроно 300 мг таблетки №100?

Придбати Депакін хроно 300 мг таблетки №100 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Депакін хроно 300 мг таблетки №100 серед різних аптек міста становить 1,186.6 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Депакін хроно 300 мг таблетки №100, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Депакін хроно 300 мг таблетки №100?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Депакін хроно 300 мг таблетки №100?” перед замовленням препарату.