Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Депакін хроно 500 мг таблетки №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 008217Код реєстрації UA/10118/01/01
503.21 - 667.00 грн

503.21 - 667.00 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Дітям, Водіям
Спосіб введення: Всередину / перорально
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Під час

Інструкція - Депакін хроно 500 мг таблетки №30

Склад:

діючі  речовини: вальпроат натрію та вальпроєва кислота;

1 таблетка містить вальпроату натрію 333 мг, вальпроєвої кислоти 145 мг (що еквівалентно вальпроату натрію 500 мг);

допоміжні речовини: гіпромелоза, етилцелюлоза, кремнію діоксид колоїдний водний, кремнію діоксид колоїдний безводний, сахарин натрію;

оболонка: гіпромелоза, поліетиленгліколь, тальк, титану діоксид (Е 171), поліакрилатна дисперсія.

Показання.

Основним показанням до застосування препарату Депакін ХроноÒ 500 мг, бажано як монотерапії, є первинна генералізована епілепсія: малі епілептичні напади/ абсансна епілепсія, масивні білатеральні міоклонічні судоми, великі напади епілепсії з міоклонією або без неї, фотосенситивні форми епілепсії.

Також препарат Депакін ХроноÒ 500 мг як монотерапія або в комбінації з іншими протиепілептичними засобами є ефективним при таких захворюваннях:

• вторинна генералізована епілепсія, особливо синдром Веста (судоми у дітей раннього віку) та синдром Леннокса – Гасто;
  • парціальна епілепсія з простою або комплексною симптоматикою (психосенсорні форми, психомоторні форми);
  • змішані форми епілепсії (генералізовані та парціальні).

Лікування епізодів манії, асоційованих з біполярними афективними розладами. Профілактика рецидивів дистимічних епізодів у дорослих пацієнтів з біполярними розладами, у яких при лікуванні епізодів манії є терапевтична відповідь на застосування вальпроату.

Протипоказання.

Вагітність, за винятком випадків, коли інші методи лікування є неефективними (див. розділи «Особливості застосування»  і «Застосування у період вагітності або г

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, пр-т Любомира Гузара, 30/28
Бажаємо здоров'я03049, м.Київ, вул.Карела Чапека(Фучика Юліуса),4, прим.24
Бажаємо здоров'я03083, м.Київ, пр-т Науки,62-А
529.99 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
530.9 грн
Бажаємо здоров'я01103, м.Київ, вул.Підвисоцького Професора, 8-А
530.9 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
531.13 грн
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
531.13 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як швидко отримати рецепт на Депакін хроно 500 мг таблетки №30

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Депакін хроно 500 мг таблетки №30 можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт в Україні щоб купити Депакін хроно 500 мг таблетки №30 . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Депакін хроно 500 мг таблетки №30 .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Депакін хроно 500 мг таблетки №30?

Придбати Депакін хроно 500 мг таблетки №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Депакін хроно 500 мг таблетки №30 серед різних аптек міста становить 560.54 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Депакін хроно 500 мг таблетки №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Депакін хроно 500 мг таблетки №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Депакін хроно 500 мг таблетки №30?” перед замовленням препарату.