Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
За рецептом в наявності
Артикул 012636Код реєстрації UA/3817/01/01
129.49 - 189.36 грн

129.49 - 189.36 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Інструкція - Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл

Склад:

діюча  речовина: вальпроат  натрію;

1 мл сиропу містить вальпроату натрію  57,64 мг;

допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216),  сахароза, сорбіту розчин, що кристалізується (Е 420), гліцерин, штучна смакова добавка вишня, кислота хлористоводнева концентрована або натрію гідроксид, вода очищена.

Показання.

Дорослі та діти. У вигляді монотерапії або в комбінації з іншими протиепілептичними препаратами для

- лікування генералізованої епілепсії при таких типах нападів: клонічні, тонічні, тоніко-клонічні, абсанси, міоклонічні, атонічні та синдром Леннокса–Гасто;

- лікування фокальної епілепсії: фокальні напади із вторинною генералізацією або без неї.

Діти. Профілактика повторних нападів після одного або більше нападів ускладнених фебрильних судом, коли переривчаста профілактика бензодіазепінами неефективна.

Протипоказання.

Вагітність, за винятком випадків, коли інші методи лікування є неефективними чи погано переносяться (див. розділи «Особливості застосування» і «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Вальпроат протипоказаний жінкам репродуктивного віку, для яких не виконані умови Програми запобігання вагітності (див. розділи «Особливості застосування» та «Застосування у період вагітності або годування груддю»).

Підвищена чутливість до вальпроату, солі вальпроєвої кислоти, вальпроміду або до будь-якого компонента препарату в анамнезі.

Гострий гепатит і хронічний гепатит. Тяжкий гепатит в анамнезі пацієнта або його родичів, особливо якщо він спричинений лікарськими препаратами.

Печінкова порфірія.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я03150, м.Київ, вул.Тютюнника Василя, 56, прим.25
147.36 грн
АНЦвул. Малиновського Маршала, 5
147.5 грн
АНЦвул. Кирилівська, 125 (Фрунзе)
148.66 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
149.1 грн
АНЦпр. Героїв Сталінграду, 8 корп.6
151.15 грн
АНЦвул. Вишгородська, 26/2
151.45 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Як швидко отримати рецепт на Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл

Починаючи з 1 серпня 2022 року згідно із законом “Наказ МОЗ України від 21.07.2022 р. № 1284” придбати Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл можливо лише за наявності електронного рецепту. А вже з 1 квітня 2023 року було внесено зміни до закону, згідно з “Наказом МОЗ України від 15.03.2023 № 494” він поширився на інші препарати, зокрема всі рецептурні лікарські засоби.

За допомогою сервісу Doc.ua - Eрецепт за 10 хвилин ви можете отримати електронний рецепт в Україні щоб купити Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл . В умовах нашого часу похід до лікаря не завжди є можливим. Наш сервіс покликаний вирішити проблему неможливості оффлайн відвідування спеціаліста. Не виходячи з дому, за допомогою Doc.ua – Eрецепт пройдіть консультацію лікаря з подальшою можливістю отримання рецепту на Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл .

Наявність декларації із сімейним лікарем не є обов'язковою умовою.

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл?

Придбати Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл серед різних аптек міста становить 170.07 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Депакін сироп, 57,64 мг/мл, 150 мл?” перед замовленням препарату.