Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Тобрадекс краплі очні 5 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 010264Код реєстрації UA/2448/01/01
175.28 - 218.30 грн

175.28 - 218.30 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Тобрадекс мазь очна 3,5 г
Тобрадекс мазь очна 3,5 г
177.2 - 239.29 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Краплі
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Для очей
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Тобрадекс краплі очні 5 мл Завантажити інструкцію

Склад

діючі речовини: тобраміцин, дексаметазон;  1 мл суспензії містить тобраміцину 3 мг та дексаметазону 1 мг;

допоміжні речовини: бензалконію хлорид, динатрію едетат, натрію хлорид, натрію сульфат безводний, тилоксапол, гідроксиетилцелюлоза, кислота сірчана та/або натрію гідроксид, вода очищена.

Показання

Запалення очей у пацієнтів, чутливих до стероїдів, при яких показане застосування кортикостероїдів та існує поверхнева бактеріальна інфекція або ризик розвитку бактеріальної інфекції ока. Ці запальні процеси можуть виникнути після хірургічного втручання або можуть бути спричинені інфекцією, потраплянням в око стороннього тіла або очною травмою.

Протипоказання

Ÿ  Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якого компонента лікарського засобу.

Ÿ  Підвищена чутливість до аміноглікозидів.

Ÿ  Кератит, спричинений вірусом herpes simplex.

Ÿ  Коров’яча віспа, вітряна віспа та інші вірусні інфекції рогівки та кон’юнктиви.

Ÿ  Грибкові захворювання структур ока або неліковані паразитарні інфекції ока.

Ÿ  Мікобактеріальні інфекції ока.

Ÿ  Інфекції або травми, обмежені поверхневим епітелієм рогівки.

Ÿ  ТОБРАДЕКС® не слід застосовувати після видалення без ускладнень чужорідного тіла з рогівки ока.

Спосіб застосування та дози

Для офтальмологічного застосування.

Застосування дорослим, включаючи пацієнтів літнього віку, та дітям віком від 12

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
176.37 грн
190.05 грн
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
177.5 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
177.73 грн
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Йорданська, 17-А
178.06 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Андрія Малишка,2д
178.19 грн
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
178.3 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
178.33 грн
Бажаємо здоров'я04071, м.Київ, вул.Верхній Вал, 22
178.33 грн
Аптека оптових цін (Київська 108)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 89а
178.46 грн
Бажаємо здоров'я04120, м.Київ, пров.Балтійський, 1, прим. 171
179.55 грн
АНЦвул. Багговутівська, 3/15
180.34 грн
АНЦвул. Анатолія Солов`яненка, 16 (Бойченко)
180.81 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
180.95 грн
Аптека оптових цін (Київська 132)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 11
180.95 грн
Аптека оптових цін (Київська 82)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Оболонський, буд. 7, прим. 5
181.07 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Тобрадекс краплі очні 5 мл?

Придбати Тобрадекс краплі очні 5 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Тобрадекс краплі очні 5 мл серед різних аптек міста становить 184.76 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Тобрадекс краплі очні 5 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Тобрадекс краплі очні 5 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Тобрадекс краплі очні 5 мл?” перед замовленням препарату.