Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Дістрептаза дістрепт супоз. рект. по 15000 МО/1250 МО №6
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 001698Код реєстрації UA/5275/01/01
Торгова назва: Дістрептаза
Виробник: Біомед
644.40 - 808.60 грн

644.40 - 808.60 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форма випуску: Суппозиторії
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам, Водіям
Спосіб введення: Ректально
Температура зберігання: від 2 до 8 ° С
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Дістрептаза дістрепт супоз. рект. по 15000 МО/1250 МО №6

Склад:

діючі речовини: 1 супозиторій містить стрептокінази 15 000 МО, стрептодорнази 1250 МО;

допоміжні речовини: олія мінеральна, твердий жир.

Показання.

Лікування хронічних запальних процесів маткових придатків, післяопераційних інфільтративних уражень органів малого тазу, ендометритів, геморою при гострому та хронічному перебігу, параректальних абсцесів і свищів з великим запальним інфільтратом, гнійних каудальних кіст.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Препарат не повинен контактувати з покритою свіжим струпом раною або зі свіжим швом (до

10 днів), оскільки це може спричинити розслаблення швів і, як наслідок, кровотечу з рани. Протипоказано застосовувати пацієнтам з порушенням згортання крові. Одночасний прийом з антикоагулянтами, з іншими препаратами, що містять кальцій, без  контролю коагулограми.

Спосіб застосування та дози.

Вийняти супозиторій із формочки блістера і ввести глибоко у пряму кишку.

Дозування залежить від перебігу та інтенсивності запального процесу.

При тяжкому перебігу захворювання у дорослих:

– по 1 супозиторію 3 рази на добу протягом перших 3 днів;

– по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом наступних 3 днів;

– по 1 супозиторію 1 раз на добу протягом ще 3 наступних днів.

При середньотяжкому та легкому перебігу захворювання у дорослих:

– по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом перших 3 днів;

– по 1 супозиторію 1 раз на добу протягом наступних 4 днів,

або

– по 1 супозиторію 2 рази на добу протягом 2 днів.

Курс лікування – у середньому по 8-18 супозиторіїв.<

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04060, м.Київ, вул.Щусєва,8, прим.2
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
Бажаємо здоров'я02105, м.Київ, пр-т Миру, 2/3, прим.41,42
644.99 грн
Аптека оптових цін (Київська 10)м. Київ, Оболонський р-н, просп. Бандери Степана, буд. 10-Б
653.81 грн
Аптека оптових цін (Київська 23)м. Київ, Печерський р-н, вул. Бойчука Михайла, буд. 1/2
657.96 грн
Аптека оптових цін (Київська 75)м. Київ, Шевченківський р-н, пров. Політехнічний, буд. 1/33
657.97 грн
АНЦпр. Л.Курбаса, 4-В (Кінотеатр Лейпциг)
658.37 грн
АНЦвул. Жолудєва, 6а
658.43 грн
Аптека оптових цін (Київська 157)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Гайдай Зої, буд. 4
658.5 грн
АНЦвул. Деревлянська, 12/42
658.93 грн
Аптека оптових цін (Київ №17 "Є Аптека")м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 7
659.61 грн
Аптека оптових цін (Київська 7)м. Київ, Деснянський р-н, просп. Червоної Калини, буд. 75/2
661.34 грн
Аптека Копійкавул. Ревуцького, 12А
661.55 грн
АНЦпр. Бажана, 3в
661.55 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Дістрептаза дістрепт супоз. рект. по 15000 МО/1250 МО №6?

Придбати Дістрептаза дістрепт супоз. рект. по 15000 МО/1250 МО №6 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Дістрептаза дістрепт супоз. рект. по 15000 МО/1250 МО №6 серед різних аптек міста становить 701.28 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Дістрептаза дістрепт супоз. рект. по 15000 МО/1250 МО №6, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Дістрептаза дістрепт супоз. рект. по 15000 МО/1250 МО №6?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Дістрептаза дістрепт супоз. рект. по 15000 МО/1250 МО №6?” перед замовленням препарату.