Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Антарес таблетки 200 мг №90
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002539Код реєстрації UA/17096/01/01
Торгова назва: Антарес
Діюча речовина: Tiazotic acid
270.34 - 325.68 грн

270.34 - 325.68 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Форми випуску

Антарес р-н 50 мг/мл 4 мл №10
Антарес р-н 50 мг/мл 4 мл №10
597.31 - 718.7 грн
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Всередину / перорально, Під язик
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Антарес таблетки 200 мг №90

Склад:

діюча речовина: морфолінієва сіль тіазотної кислоти;

1 таблетка містить морфолінієвої солі тіазотної кислоти у перерахуванні на 100 % речовину 200 мг, що еквівалентно 133 мг тіазотної кислоти.

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, цукор-пудра, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат.

Показання.

У комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця: стенокардії, інфаркту міокарда, постінфарктного кардіосклерозу; серцевих аритмій.

У комплексному лікуванні хронічних гепатитів різної етіології, в тому числі алкогольного гепатиту; цирозу печінки.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до тіазотної кислоти та до інших компонентів препарату; гостра ниркова недостатність.

Спосіб застосування та дози.

При стабільній стенокардії напруження Антарес® слід призначати по 200 мг внутрішньо 3 рази на добу. Курс лікування – 8 тижнів.

При стенокардії спокою, інфаркті міокарда, постінфарктному кардіосклерозі Антарес® слід призначати по 200 мг внутрішньо 3 рази на добу протягом 20–30 днів.

При порушеннях серцевого ритму Антарес® слід призначати по 200 мг внутрішньо або під язик 3 рази на добу.

При захворюваннях печінки Антарес® слід призначати по 200 мг внутрішньо 3 рази на добу протягом 20–30 днів.

Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально, залежно від тяжкості та перебігу захворювання.

Діти.

Досвід застосування препарату дітям недостатній.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
АНЦбул. Т. Шевченка, 26/4
272.75 грн
281.35 грн
АНЦпр. Оболонський, 10
272.91 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
273.91 грн
АНЦвул. Січових Стрільців, 13 (Артема)
273.91 грн
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана,8
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Антарес таблетки 200 мг №90?

Придбати Антарес таблетки 200 мг №90 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Антарес таблетки 200 мг №90 серед різних аптек міста становить 287.78 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Антарес таблетки 200 мг №90, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Антарес таблетки 200 мг №90?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Антарес таблетки 200 мг №90?” перед замовленням препарату.