Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Лібра р-н для інф.42 мг/мл 100 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002329Код реєстрації UA/15578/01/01
139.83 - 239.43 грн

139.83 - 239.43 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інфузій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Лібра р-н для інф.42 мг/мл 100 мл

Склад:

діюча речовина: аргініну гідрохлорид;

100 мл розчину містять аргініну гідрохлориду  4,2 г;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Іонний склад на 1000 мл препарату: С6Н14N4O2 – 200 ммоль; Cl¯– 200 ммоль.

Показання.

Метаболічний алкалоз, гіперамоніємія, атеросклероз судин серця і головного мозку, атеросклероз периферичних судин, у тому числі із проявами переміжної кульгавості, діабетична ангіопатія, артеріальна гіпертензія, хронічна серцева недостатність, гіперхолестеринемія, хронічні обструктивні захворювання легень, легенева гіпертензія, затримка розвитку плода і прееклампсія - в складі комплексної терапії.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжкі порушення функції нирок, гіперхлоремічний ацидоз; алергічні реакції в анамнезі; застосування калійзберігаючих діуретиків, а також спіронолактону. Інфаркт міокарда (у тому числі в анамнезі).

Спосіб застосування та дози.

Препарат вводити внутрішньовенно краплинно зі швидкістю 10 крапель за хвилину протягом перших 10-15 хвилин, потім швидкість введення можна збільшити до 30 крапель за хвилину.

Добова доза препарату – 100 мл розчину.

При тяжких порушеннях кровообігу в центральних і периферичних судинах, при виражених явищах інтоксикації, гіпоксії, астенічних станах дозу препарату можна збільшити до 200 мл на добу.

Максимальна швидкість введення інфузійного розчину не повинна перевищувати  20 ммоль/годину.

Дітям віком до 12 років доза препарату становить 5 - 10 мл на 1 кг маси тіла на добу.

Діти.

Препарат застосовують дітям віком від 3 років.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Аптека оптових цін (Київська 83)м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Солом’янська, буд. 24Б
139.83 грн
Аптечна мережа 911 (Київська 174 (Головна аптека))м. Київ, Шевченківський р-н, б-р Тараса Шевченка, буд. 2/54
200.22 грн
Бажаємо здоров'я04179, м.Київ, вул.Ірпінська,78
153.1 грн
Бажаємо здоров'я02094, м.Київ, вул.Хоткевича Гната,10
154.83 грн
Аптека оптових цін (Київська 55)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Драгоманова, буд. 2, прим. 1
157.52 грн
Аптека оптових цін (Київська 135)м. Київ, Подільський р-н, вул. Данченка Сергія, буд. 1, корп. 2, прим. 146
158.93 грн
Аптека оптових цін (Київська 40)м. Київ, Дніпровський р-н, просп. Леоніда Каденюка, буд. 3-Е
159.92 грн
Аптека оптових цін (Київська 62)м. Київ, Дніпровський р-н, б-р Русанівський, буд. 12
159.92 грн
Аптека оптових цін (Київ Аптека №57 (ТВА))м. Київ, Солом'янський р-н, вул. Вадима Гетьмана, буд. 40А
160.34 грн
Аптека оптових цін (Київська 120)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Довженка Олександра, буд. 1
161.08 грн
Аптека оптових цін (Київська 157)м. Київ, Оболонський р-н, вул. Гайдай Зої, буд. 4
161.38 грн
Аптека оптових цін (Київська 138)м. Київ, Подільський р-н, просп. Правди, буд. 45-А, прим. 441
163.89 грн
Аптека оптових цін (Київська 128)м. Київ, Дарницький р-н, вул. Княжий Затон, буд. 12, прим. 121
165.41 грн
Аптека оптових цін (Київська 94)м. Київ, Подільський р-н, вул. Вишгородська, буд. 45
167.53 грн
Бажаємо здоров'я02192, м.Київ, вул.Миропільська,19, літера А
169.34 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Лібра р-н для інф.42 мг/мл 100 мл?

Придбати Лібра р-н для інф.42 мг/мл 100 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Лібра р-н для інф.42 мг/мл 100 мл серед різних аптек міста становить 191.68 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Лібра р-н для інф.42 мг/мл 100 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Лібра р-н для інф.42 мг/мл 100 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Лібра р-н для інф.42 мг/мл 100 мл?” перед замовленням препарату.