Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Кеналог 40 сусп. для ін'єкцій 40 мг / мл 1 мл №5
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 005184Код реєстрації UA/0463/01/01
ATC-Класифікатор: Тріамцинолон
Торгова назва: Кеналог
Діюча речовина: ТРІАМЦИНОЛОН
Виробник: КРКА
773.89 - 1,301.40 грн

773.89 - 1,301.40 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні

Форми випуску

Кеналог табл. 0,004 г №50
Кеналог табл. 0,004 г №50Немає в наявності
Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Фармакологічні властивості

Інструкція - Кеналог 40 сусп. для ін'єкцій 40 мг / мл 1 мл №5

Склад

діюча речовина: триамцинолону ацетонід;

1 мл суспензії для інʼєкцій містить триамцинолону ацетоніду 40 мг;

допоміжні речовини: натрію карбоксиметилцелюлоза, натрію хлорид, спирт бензиловий, полісорбат 80, вода для ін’єкцій.

Показання

Триамцинолону ацетонід рекомендується для лікування:

• алергічних станів, включаючи сезонні та постійні алергічні риніти, атопічний та контактний дерматит, реакції на лікарські препарати, сироваткову хворобу та гострий неінфекційний набряк гортані. При анафілактичних реакціях кортикостероїди не є корисними для лікування гострого явища, однак вони корисні для попередження настання останньої фази алергічної реакції;
  • ревматичних порушень:

кортикостероїди слід застосовувати для пацієнтів з тяжким ревматоїдним артритом, які чекають на корисні ефекти протиревматичних препаратів пролонгованої дії. Вони призначені для короткострокового лікування гострої подагри, гострого неспецифічного анкілозивного спондиліту, бурситу, епікондиліту, посттравматичного остеоартриту, псоріатичного артриту та синовіту при остеоартриті;

• дерматологічних хвороб:

кортикостероїди рекомендовані при герпетиформному бульозному дерматиті, ексфоліативному дерматиті, тяжкій поліморфній еритемі, тяжкому псоріазі, тяжкому себорейному дерматиті, екземі, атопічному дерматиті, дискоїдному вовчаку, контактному дерматиті, гніздовій алопеції, пемфігусі та при різних гострих і хронічних дерматозах;

• хвороб очей:

кортикостероїди рекомендовані при тяжких гострих та хронічних алергічних і запальних станах, включаючи алергічні кон’юнктивіти,

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04108, м.Київ, пров.Квітневий,9
853.08 грн
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, пр-т Тичини Павла,9, кв.2
860.75 грн
АНЦвул. Бульварно-Кудрявська, 7 (Воровського)
872.54 грн
Бажаємо здоров'я02160, м.Київ, пр-т Соборності,7-А
885.45 грн
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Вишгородська, 33
887.27 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Бажаємо здоров'я02095, м.Київ, вул.Княжий Затон,9, прим.453
Бажаємо здоров'я02092, м.Київ, вул.Рогозівська,6
890.51 грн
Бажаємо здоров'я02091, м.Київ, Харківське шосе,152 (літера А)
892.22 грн
Бажаємо здоров'я02059, м.Київ, вул.Драгоманова,2, прим.872
894.52 грн
АНЦвул. Велика Васильківська, 112 (Червоноармійська)
894.68 грн
АНЦвул. Закревського Миколи, 59/1
897.33 грн
Бажаємо здоров'я02163, м.Київ, вул.Радунська,30, прим.1,2
897.4 грн
Бажаємо здоров'я02232, м.Київ, вул.Закревського Миколи,61/2
898.44 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Кеналог 40 сусп. для ін'єкцій 40 мг / мл 1 мл №5?

Придбати Кеналог 40 сусп. для ін'єкцій 40 мг / мл 1 мл №5 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Кеналог 40 сусп. для ін'єкцій 40 мг / мл 1 мл №5 серед різних аптек міста становить 968.45 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Кеналог 40 сусп. для ін'єкцій 40 мг / мл 1 мл №5, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Кеналог 40 сусп. для ін'єкцій 40 мг / мл 1 мл №5?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Кеналог 40 сусп. для ін'єкцій 40 мг / мл 1 мл №5?” перед замовленням препарату.