Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Аргілайф р-н для інф.42 мг/мл 100 мл
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 016266Код реєстрації UA/17348/01/01
129.30 - 189.09 грн

129.30 - 189.09 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
2-3 дні
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: розчин для інфузій
Кому можна: Дорослим, Дітям, Діабетикам
Спосіб введення: Крапельниці
Температура зберігання: Кімнатна температура
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Аргілайф р-н для інф.42 мг/мл 100 мл

Склад:

діюча речовина: аргініну гідрохлорид;

1 мл містить аргініну гідрохлориду – 42 мг;

допоміжна речовина: вода для ін’єкцій.

Показання.

Метаболічний алкалоз, гіперамоніємія, атеросклероз судин серця і головного мозку, атеросклероз периферичних судин, у тому числі з проявами переміжної кульгавості, діабетична ангіопатія, артеріальна гіпертензія, хронічна серцева недостатність, гіперхолестеринемія, хронічні обструктивні захворювання легень, легенева гіпертензія, затримка розвитку плода і прееклампсія – у складі комплексної терапії.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до препарату. Тяжкі порушення функції нирок, гіперхлоремічний ацидоз; алергічні реакції в анамнезі; застосування калійзберігаючих діуретиків, а також спіронолактону; інфаркт міокарда (у тому числі в анамнезі).

Спосіб застосування та дози.

Препарат вводити внутрішньовенно краплинно зі швидкістю 10 крапель за хвилину протягом перших 10–15 хвилин, потім швидкість введення можна збільшити до 30 крапель за хвилину.

Добова доза препарату – 100 мл розчину.

При тяжких порушеннях кровообігу в центральних і периферичних судинах, при виражених явищах інтоксикації, гіпоксії, астенічних станах дозу препарату можна збільшити до 200 мл на добу.

Максимальна швидкість введення інфузійного розчину не повинна перевищувати 20 ммоль/год.

Дітям віком до 12 років доза препарату становить 5–10 мл на 1 кг маси тіла на добу.

Діти.

Препарат можна застосовувати дітям віком від 3 років.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
129.3 грн
Аптека оптових цін (Київська 106)м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Володимирська, буд. 42
183.04 грн
АНЦвул. Мельникова, 32
130.44 грн
Бажаємо здоров'я04107, м.Київ, вул.Татарська,38а
130.75 грн
Бажаємо здоров'я04106, м.Київ, вул.Загорівська(Багговутівська),4, прим.61
131.15 грн
Бажаємо здоров'я04212, м. Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Малиновського Маршала), 34
Бажаємо здоров'я04201, м.Київ, вул.Кондратюка Юрія,4, прим.146
131.15 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я04074, м.Київ, вул.Мукачівська,5А
Бажаємо здоров'я02218, м.Київ, пр-т Романа Шухевича,10
Бажаємо здоров'я01103, м.Київ, вул.Підвисоцького Професора, 8-А
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
Бажаємо здоров'я04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра,49
Бажаємо здоров'я02230, м.Київ, пр-т Червоної Калини (Маяковського),26а
Бажаємо здоров'я03040, м.Київ, вул.Васильківська,6,прим.1
139.1 грн
Аптека оптових цін (Київська 28)м. Київ, Деснянський р-н, вул. Бальзака Оноре де, буд. 80
148.74 грн
Аптека оптових цін (Київська 17)м. Київ, Святошинський р-н, просп. Берестейський, буд. 136
149.09 грн
АНЦбул. І. Шамо, 2/7 (Давидова)
149.11 грн
АНЦвул. Героїв Дніпра, 30
150.44 грн
Бажаємо здоров'я02154, м.Київ, б-р Шамо Ігоря,3, прим.75-76
150.46 грн
Показати ще 20 аптек

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Аргілайф р-н для інф.42 мг/мл 100 мл?

Придбати Аргілайф р-н для інф.42 мг/мл 100 мл можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Аргілайф р-н для інф.42 мг/мл 100 мл серед різних аптек міста становить 170.56 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Аргілайф р-н для інф.42 мг/мл 100 мл, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Аргілайф р-н для інф.42 мг/мл 100 мл?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Аргілайф р-н для інф.42 мг/мл 100 мл?” перед замовленням препарату.