Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Аміцитрон саше 23 г, №10 без цукру
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 008111Код реєстрації UA/14116/01/01
237.07 - 323.70 грн

237.07 - 323.70 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно
“Нова Пошта”: на адресу
від 65 грн
2-3 дні

Форми випуску

Форми випуску, які є в наявності у вашому місті

Аналоги (Збіг по складу діючої речовини)

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Порошок
Кому можна: Дорослим, Дітям, Аллергікам
Спосіб введення: Всередину / перорально
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Аміцитрон саше 23 г, №10 без цукру Завантажити інструкцію

Склад

діючі речовини: парацетамол, фенілефрину гідрохлорид, феніраміну малеат, кислота аскорбінова.

1 саше містить парацетамолу 500 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, феніраміну малеату 20 мг, кислоти аскорбінової 50 мг;

допоміжні речовини: ізомальт (Е 953), барвник жовтий захід FCF (E 110), кислоти лимонної моногідрат, натрію цитрат, калію ацесульфам, ароматизатор лимонний натуральний.

Лікарська форма

Порошок для орального розчину.

Показання

Симптоматичне лікування гострих респіраторних інфекцій та грипу: підвищеної температури тіла, головного болю, закладеності носа, нежитю, болю та ломоти у м’язах.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючих речовин або до будь-якого з компонентів лікарського засобу, пілородуоденальна обструкція, гострий панкреатит, тяжкі порушення функції печінки та/або нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, фенілкетонурія, цукровий діабет, гіпертиреоз, гіпертрофія передміхурової залози із затримкою сечі, феохромоцитома, обструкція шийки сечового міхура, тяжкі форми аритмії, артеріальної гіпертензії, атеросклерозу, ішемічної хвороби серця; захворювання крові, лейкопенія, анемія, тромбоз, тромбофлебіт, бронхіальна астма, закритокутова глаукома, епілепсія, алкоголізм, стани підвищеного збудження, порушення сну, супутнє лікування β-блокаторами, іншими симпатоміметиками, лікування лікарськими засобами, що пригнічують або підвищують апетит, та амфетаміноподібними психостимуляторами, трициклічними антидепресантами, інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та період протягом 2 тижнів після припинення їх застосування.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я04071, м.Київ, вул.Верхній Вал, 22
Бажаємо здоров'я04119, м.Київ, вул.Деревлянська,12/42
242.47 грн
Бажаємо здоров'я04202, м.Київ, пр-т Литовський( Мінський),4
243.67 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала),6а, прим.2
Бажаємо здоров'я04211, м.Київ, вул.Архипенка Олександра,4, прим.37
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, вул.Юри Гната,7, прим.15
245.51 грн
Бажаємо здоров'я02138, м. Київ, вул.Бальзака 60
245.84 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Андрея Шептицького Митрополита(вул.Луначарського),24, прим.297
251.3 грн
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Аміцитрон саше 23 г, №10 без цукру?

Придбати Аміцитрон саше 23 г, №10 без цукру можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Аміцитрон саше 23 г, №10 без цукру серед різних аптек міста становить 260.45 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Аміцитрон саше 23 г, №10 без цукру, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Аміцитрон саше 23 г, №10 без цукру?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Аміцитрон саше 23 г, №10 без цукру?” перед замовленням препарату.