Doc.ua - бронь ліків у декілька кліків! Знижка до 30% у понад 6000 аптек

Адвокард таблетки №30
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від зображеного
в наявності
Артикул 002558Код реєстрації UA/6421/01/01
103.85 - 127.56 грн

103.85 - 127.56 грн
Можливі варіанти доставки через сервіс
Безплатно

Фармакологічні властивості

Форма випуску: Таблетки
Кому можна: Дорослим, Аллергікам, Діабетикам
Спосіб введення: Під язик
Взаємодія з їжею: Не має значення

Інструкція - Адвокард таблетки №30

Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить: магладену у перерахуванні на 100 % речовину з вмістом суми аденінових нуклеотидів 18,6 – 29,25 мг, молсидоміну у перерахуванні на 100 % речовину – 0,3 мг, фолієвої кислоти у перерахуванні на 100 % речовину – 0,45 мг;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; цукрова пудра; кремнію діоксид колоїдний безводний; мікрокристалічна целюлоза.

Показання.

У складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця та серцевої недостатності, стенокардії напруження  та спокою; профілактика та лікування нападів стенокардії.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до препарату або до його інгредієнтів. Тяжка артеріальна гіпотензія; тяжкі форми бронхіальної астми; кардіогенний та інші види шоку; гостра стадія інфаркта міокарда, особливо зі зниженим артеріальним тиском; черепно-мозкова травма; синоатріальна та атріовентикулярна блокада ІІ-ІІІ ступеня; геморагічний інсульт; глаукома, особливо закритокутова; недоліковані злоякісні новоутворення; дитячий вік; період вагітності або годування груддю.

Спосіб застосування та дози.

Таблетки АДВОКАРД®  приймати  сублінгвально (під язик) та тримати  під язиком до повного розсмоктування. Разова доза – 1-3 таблетки 3-4 рази на добу незалежно від прийому їжі. Курс лікування становить  20-30 діб.  При нападі стенокардії препарат приймають по 1-3 таблетки. Максимальна разова доза – 3 таблетки. Максимальна добова доза становить 20 таблеток.

Діти.

Клінічний досвід застосування препарату дітям віком до 18 років відсутній, тому його не призначають цій категорії пацієнтів.

Цей препарат в аптеках м. Київ
На карті Cписок
Бажаємо здоров'я04112, м.Київ, вул.Теліги Олени, 13/14
Бажаємо здоров'я03148, м.Київ, пр-т Леся Курбаса, 4-В
Бажаємо здоров'я02156, м.Київ, вул.Мілютенка, 12-А
103.85 грн
Бажаємо здоров'я02002, м.Київ, вул.Митрополита Василя Липківського (вул.Урицького),№3
Бажаємо здоров'я03061, м.Київ, пр-т Відрадний, 10
Бажаємо здоров'я03113, м.Київ, вул.Табірна(Лагерна),42
103.85 грн
Бажаємо здоров'я02096, м.Київ, вул.Ялтинська,24/23/вулиця Литвинського (Російська),24/23, прим.33а
Бажаємо здоров'я01032, м.Київ, вул.Петлюри Симона,2/4
103.85 грн
Бажаємо здоров'я04212, м.Київ, вул.Героїв полку "Азов"(Маршала Малиновського),4-В, прим.268
103.85 грн
Бажаємо здоров'я04207, м.Київ, вул.Левка Лук'яненка(Тимошенка Маршала), 11а, прим.109
Бажаємо здоров'я03164, м.Київ, вул.Наумова Генерала, 27, прим.6
Бажаємо здоров'я02152, м.Київ, вул.Миколайчука Івана,8
Бажаємо здоров'я02226, м.Київ, вул.Бальзака Оноре де,12
Бажаємо здоров'я02072, м.Київ, вул.Єлизавети Чавдар, 18
Показати ще 20 аптек

З цим товаром також купують

Товари які зараз купують

Онлайн-консультація з професійним лікарем не виходячи з дому
Замовити консультацію

Як купити Адвокард таблетки №30?

Придбати Адвокард таблетки №30 можна в одній з аптек-партнерів сервісу Doc.ua - швидко, зручно та вигідно! Середня ціна на Адвокард таблетки №30 серед різних аптек міста становить 107.39 грн.

За допомогою сервісу Doc.ua ви можете легко знайти та забронювати Адвокард таблетки №30, а також дізнатися ціну на препарат у вашому місті.

Як оформити замовлення?

1. Вибрати відповідну аптеку за ціною та розташуванням
  4. Введіть ваші дані та натисніть “Оформити замовлення”.
  5. Вам буде надіслано повідомлення від Doc.ua про підтвердження замовлення.

Перед тим, як здійснити покупку препарату, можна проконсультуватися в аптеці з фармацевтом і уточнити питання щодо препарату, що вас цікавлять. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з інформацією: "Як застосовувати Адвокард таблетки №30?" згідно з інструкцією до препарату або “Які є аналоги Адвокард таблетки №30?” перед замовленням препарату.